Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -35%
Auto Amnesia Feminizowane (Gnomes Seeds)
  • Auto Amnesia Feminizowane (Gnomes Seeds)

Auto Amnesia Feminizowane (Gnomes Seeds)

3,01 € Zniżka 35%
4,63 €

Auto OG Kush Feminizowane od Gnomes Seeds. 

PRZEZNACZENIE: Indoor / Outdoor. 

GENETYKA: OG kush x Ruderalis. 

TYP: Przewaga Indyjki

KWITNIĘCIE: 70 – 80 dni od nasionka. 

WZROST: 100 – 160 cm. 

PRODUKCJA: Zacna jak na autoska. 

SMAK: Benzyniak, owocowy, cytrusowy, pieprzowy. 

STĘŻENIE THC: 18 – 22%. 

EFEKTY: Fizyczny i mózgowy, dosyć intensywny haj. 

WALORY MEDYCZNE: Łagodzenie bólu, nudności, braku apetytu, wzmożonego napięcia zarówno mięśniowego jak i psychicznego. Mocna odmiana, raczej nie polecana do użytku, kiedy stoi przed nami jakieś intelektualne wyzwanie - wybierzmy wtedy Sativke, zaś OG zostawmy na wieczorny relaks. 

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasiona Konopi Auto Amnesia Feminizowane od Gnomes Seeds

Leśne Skrzaty stworzyły Automatyczną wersję Legendarnej Odmiany Marihuany. Warto wiedzieć, że pierwszymi prawowitymi twórcami tej Konopi byli "HY-PRO", a Marihuana narodziła się latach 90'. Wiele lat później Amnesia skrzyżowana została w czeluściach naszej Skrzaciej Groty, z Autozakwitającym Ruderalis, co znacznie skróciło czas Kwitnienia i zaowocowało Szybkim Plonem. Bardzo klasyczna Konopia Indyjska, o wysokim THC i jasnych, Ultra Żywicznych PąkachCannabis z przewagą Genu Indica wyrasta, na kompaktową, niską choineczkę, o dosadnym zapachu dobrej IndykiNasiona można legalnie nabyć tylko i wyłącznie w celach Kolekcjonerskich.

Doskonale ustabilizowana Odmiana, potrzebująca 75-80 dni, aby wykształcić w pełni mleczne Trichomy. Amnesia Autoflower od Gnoma wyrasta na niską, dobrze skrywającą się w Holenderskich haszczach Marihuanę, która Outdoor dorasta do 160cm. Indoorowy krzaczek mierzy zwykle około 1 metra. Amnesia Autoflo cieszy Rolnicze oko swoim dosadnym poziomem syropowatej Żywicy, zalepiającej Kwiatostany. Konopia działa na mózg silnie odurzająco i wprowadza Boracza w stan głębokiego odprężenia całego ciała. Przewaga Genu Indica skutecznie trafi w uporczywy ból mięśnia czy chorego stawu. Marihuana daje Bycze Plony, które w Holenderskiej hacjendzie Indoor dochodzą do 500g/m2. Na zewnątrz, Czescy Hodowcy Outdoor zetną krzaczek, mający na sobie 60-100 Gram Suchego Ziela. W Polsce Ziarenko Auto Amnesia Feminised możemy nabyć legalnie, wyłącznie w celach Kolekcjonerskich. Uprawa Konopi Indyjskich na terenie Polski jest zabroniona.

WSZYSTKIE NASIONA GNOMES SEEDS 

TOP 10 AUTO NA OUTDOOR

TOP 10 TANICH AUTOMATÓW

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
11 - 12 tygodni
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%