Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -20%
  • Nowy

Passion Fast Version Outdoor Feminizowane (Gnomes Seeds)

3,60 € Zniżka 20%
4,50 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4,50 €

Nowy Półautomat! Odmiana doskonale odnajduje się pośród gąszczu holenderskich traw Outdoor. Po długich staraniach, Gnomom finalnie udało się ustabilizować nowe nasionko, w którego wnętrze wtłoczyły został bardzo mocny, tajemniczy Automat. Dlatego nasz Passion Early Version będzie mocniejszy w działaniu od klasycznego szczepu. Zapraszamy do zakupu najnowszej genetyki leśnych skrzatów, która dostępna jest w naszym sklepie, w Polsce wyłacznie w celach kolekcjonerskich. 

Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasiona Marihuany Passion Fast Version Outdoor Feminizowane (Gnomes Seeds)

Zapraszamy do uwzględnienia w swojej Outdoorowej kolekcji naszych najnowszych nasion Marihuany Półautomatycznych! Ziarenka bardzo odporne na gorsze warunki pogodowe pod holenderską chmurką. Konopia Indyjska tworzy żywiczne kwiatostany, które są nieco luźniejsze w swej strukturze, dzięki czemu Cannabis dobrze opiera się atakom pleśni w warunkach Outdoor. W smaku wyczują Państwo słodkiego cytrusa, oraz kushowe, ziemiste elementy za którymi stoi Automat, który Gnomy wykorzystały do stworzenia swoich nasion Fast Version. Roślinki sięgają nieba na wysokość 160-220 cm. Półautomat mocny w działaniu i szybki w koszeniu, ponieważ do ścinki potrzebuje zaledwie 45-50 dni od zakwitu Konopi. Marihuana produkuje piękne kwiatostany w kolorach jasnej zieleni, oraz bieli. Jest to 55% Sativa / 45% Indica. Jeśli chodzi, o moc uderzenia w płuco, nasze nasiona Fast Version powodują dość silne odurzenie, a THC sięga tutaj 18-19%. Cannabis wprawi nas w radosny nastrój, poczucie chęci do działania zarówno z poziomu fotela jak i po za domem. Marihuana dobrze łagodzi stres i jest adekwatnym wyborem wieczornego seansu filmowego. Nadaje się do wypadu w gronie znajomych, jak i pozostania w zaciszu domowym. W warunkach Outdoor, jeśli pogoda nad Holandią tego roku dopisze, możemy bez problemu uzyskać z jednego wykiełkowanego nasionka Marihuany 300 gramów suszu. Niektórym, bardziej doświadczonym Gnomom udało się podczas testów ściągnąć z krzakulca ponad pół kilograma suszu. Postaraliśmy się, aby nasze roślinki dobrze radziły sobie z pleśnią i były gotowe na ataki pajęczych szkodników. 

Tak więc zapraszamy Cię Drogi Kolekcjonerze do zakupu naszej najnowszej genetyki nasion Konopi Półautoflower! Ziarenka w pełni legalnie można kupić w Polsce w celach kolekcjonerskich, jednak odradzamy ich kiełkowania na terenie kraju, ponieważ wiąże się to z poważnymi problemami z prawem. 

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
6 - 7 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Hybryda
Plon
400g+/-
Przeznaczenie
Fast Version
Zawartość THC
Między 15-20%