Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Critical Sour Fast Feminizowane (Female Seeds)
  • Critical Sour Fast Feminizowane (Female Seeds)
  • Critical Sour Fast Feminizowane (Female Seeds)
  • Critical Sour Fast Feminizowane (Female Seeds)

Critical Sour Fast Feminizowane (Female Seeds)

5,09 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3,82 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Critical Sour może być uważany za następną generację hybryd z Female Seeds. Naszym celem było stworzenie bardzo wcześnie dojrzewającego szczepu outdoor . W zależności od regionu może ona zakończyć się już na początku września! Duży szczep produkcyjny pokryty włoskami. Matka Maroc x Grapefruit została skrzyżowana z inbredowym ojcem Auto NL x Auto NL x Auto Critical, aby przyspieszyć kwitnienie. Szczep ten rozwija specyficzne cechy wyraźnie odziedziczone z genów Auto i Critical. Jest łatwa w uprawie, ponieważ jest bardzo odporną rośliną. Jest szybsza niż inne nasze odmiany outdoorowe. Jedna na trzydzieści roślin może sie trafić fotoobojetna (af) .

Critical Sour to szczep dominujący indica, zwarty, o mocnej i elastycznej łodydze, z szerokimi międzywęźlami gotowymi do rozciągnięcia po kopnięciu w kwiat. Średni stosunek kwiatów do liści jest imponujący, z dużo większą ilością kwiatów niż liści. Ma energiczną produkcję gęstych, żywicznych i gęstych pąków. Pąki rosną długie, dość smukłe. Otwarta struktura pączka zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i pomaga zapobiegać powstawaniu pleśni w końcowych etapach.

Ma bardzo przyjemny aromat; owocowy, ziemisty i pikantny. Critical Sour nie jest zbyt śmierdzący, więc idealnie nadaje się do uprawy stealth. Delikatny i delikatny smak podczas wdychania przypomina o legendarnym ananasowym fiorze z grejpfruta. Ostra / ziemista wskazówka została dodana ze względu na geny Maroc i Auto NL, które pomagają rozwinąć bardzo ekscytującą paletę.

Wysokość można opisać jako niemal natychmiastową wysokość ciała. Łączy siłę i efekt blokowania kanapy NL i Critical z delikatniejszą i subtelniejszą wysokością Maroc i Grejpfruta. Wysokość jest zatem nagłą szczęśliwą i podnoszącą wysokością, która otula całe ciało przyjemnym uczuciem.

Zapewnia również dobre cechy medyczne, ponieważ Auto NL jest naturalnym lekarstwem przeciwbólowym, dobrze znanym z pomocy w walce ze stresem, lękiem, nudnościami lub zapaleniem stawów.

Linia genetyczna: (Maroc x Grapefruit) x (Auto NL x Auto NL x Auto Critical)
Kryty czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Zbiory na zewnątrz: 8-10 tygodni
Wysokość: Indoor: 80-140 cm | Na zewnątrz: 100-250 cm
Wydajność: Indoor: 300-450 g / m² | Na zewnątrz: 180-250 g / roślinę
Wydajność: owocowa, ziemista i ostra
Efekt: bardzo wyważony pomiędzy natychmiastowym odprężeniem ciała a subtelnym, szczęśliwym i podnoszącym wysokość mózgowym

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Fast Version
Zawartość THC
Między 15-20%