Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Lemon AK Feminizowane (Fastbuds)

11,00 €

Nasz szczep Lemon AK-47 zawiera całą stymulację i euforię, jakiej można oczekiwać po krzyżu sativa landrace o niezapomnianym smaku.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Oryginalny szczep AK-47 powstał w Holandii w 1992 r., Łącząc genetykę landrace z Meksyku, Kolumbii, Tajlandii i Afganistanu. Ta dominująca w Sativie hybryda przybyła do USA w samą porę przed boomem Cali Medical Cannabis i szybko stała się podstawowym szczepem w aptekach na zachodnim wybrzeżu dzięki wysokim poziomom THC.

Wersja tego legendarnego szczepu Fast Buds dodaje odrobinę cytrynowego smaku do ziemistego smaku oryginału oraz magii autoflower. Nasz zestaw szczepów Lemon AK-47 zawiera całą stymulację i euforię, jakiej można oczekiwać po krzyżu sativa landrace o niezapomnianym smaku.
Lemon AK Auto to roślina, która rośnie z wigorem i ma tendencję do wyciągania się od samego początku. Jest szybko pokryta pąkami owiniętymi w intensywny cytrusowy aromat. W ciągu 9 tygodni zakończy cykl życia i będzie gotowy do zbioru, uzyskując produkcję 300 gramów.

Potencjał medyczny:

Jaskra, nudności, padaczka, stwardnienie rozsiane, ból pleców, PMS, zapalenie stawów, opryszczka, reumatyzm, , stres, migreny, AIDS, nowotwory, astma.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
400g+/-
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%