Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -20%
  • Nowy

GG4 Sherbet FF Fast Version Feminizowane (FastBuds)

10,40 € Zniżka 20%
13,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 13,00 €

GENETYKA : Gorilla Glue x Orange Sherbet Auto

TYP : Głównie Sativa 70%/30% Indica

KWITNIĘCIE : 7 Tygodni.

Nasion w opakowaniu
Ilość

GG4 SHERBET FF FAST VERSION

Wyhodowana z niezwykle silnej i aromatycznej genetyki Gorilla Glue i Orange Sherbet, GG4 Sherbet FF (Fastflowering) przenosi wszystkie najlepsze cechy na wyższy poziom, oferując wysokowydajny szczep, który może wyprodukować do 600 g/m2 w 7-tygodniowym okresie kwitnienia czas. Ta super odporna hybryda oparta na Indica rozwija się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, we wszystkich typach klimatów, wytwarzając apetyczne słodkie, owocowe, pikantne i ziemiste terpy, które przekładają się na pyszny słodki aromat orzecha laskowego. Dzięki zawartości do 27% THC możesz spodziewać się niezwykle relaksującego i ogólnie radosnego efektu, który wywoła uśmiech od ucha do ucha. Jest to idealna odmiana dla hodowców na każdym poziomie doświadczenia, poszukujących odmian fotoperiodycznych o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych, ale bardzo produktywnych, które zapewniają jakość i ilość bez dodatkowego wysiłku.

Opis pąka. GG4 Sherbet FF wytwarza masywne pąki z długimi ciemnopomarańczowymi włoskami i kielichami w kształcie łopatek, które w czasie zbiorów pokrywają się trichomami, nadając im wspaniały srebrzystobiały wygląd.Ta feminizowana odmiana fotoperiodyczna wydziela niesamowite ilości żywicy, która cuchnie pyszną mieszanką słodkich owoców i piżmowej ziemi z mocnym cytrusowym tłem, które sprawi, że ślinka cieknie ci w ustach, gdy tylko zaczniesz szlifować pąki. Jest to wyjątkowa odmiana do haszyszu i ekstraktów, ponieważ dostarcza obfite ilości żywicy najwyższej jakości.

Smoke reports. Ta hybryda oparta na Indica oferuje głęboko relaksujące ciało, które poprawia nastrój i wywołuje szczęście. Spodziewaj się przyjemnego, radosnego haju, który zaczyna się od lekkiego uczucia euforii, które poprawia nastrój, a jednocześnie ma bardzo spokojny charakter. Wkrótce następuje głęboko relaksujący haj ciała, pozostawiając Cię w długotrwałym efekcie „przyjazny dla kanapy” (a nie „przykuty do kanapy”), pozostawiając przytulne, ogólnie szczęśliwe uczucie przez cały dzień. GG4 Sherbet FF to doskonały wybór na codzienny szczep, ponieważ jego długotrwały haj zawsze wprawi Cię w odpowiedni nastrój, jednocześnie pozbywając się stresu i niepokoju.

Wygląd roślin. Ten średniej wielkości fotoperiod może osiągnąć wysokość do 200 cm i plony do 650 g/m2, jednocześnie rozwijając typową strukturę hybrydową. GG4 Sherbet FF rośnie z krępym, krzaczastym wyglądem, rozwija jedną mocną główną colę i grube gałęzie boczne, które zapewniają ogromne plony bez większego wysiłku. Ta superszybka odmiana wytwarza charakterystyczne jasnozielone pąki o wysokim stosunku pąków do liści, dzięki czemu sesje przycinania są dziecinnie proste. Jest to najwyższej klasy producent żywicy, który nie wymaga wiele konserwacji i będzie się rozwijał w prawie każdym klimacie, nagradzając hodowców na wszystkich poziomach niezwykle aromatyczną żywicą, która zapewnia wyjątkowe ekstrakty końcowe haszyszu.

 EFEKTY : Euforia, odprężenie, głęboki relaks, chichot.

PRZEZNACZENIE : Indoor/Outdoor

TYP : Głównie Sativa 70%/30% Indica

WZROST : Średni

PRODUKCJA : 500-600g/m2

SMAK : Słodki, owocowy, orzechowy.

STĘŻENIE THC : 25%+

WALORY MEDYCZNE : Depresja, długotrwały stres, brak apetytu, skurcze mięśni, bóle o umiarkowanym natężeniu.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
6 - 7 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Fast Version
Zawartość THC
Powyżej 25%