Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -15%

Blue Dream Auto Feminizowane (FastBuds)

21,42 € Zniżka 15%
25,20 €

Niezwykle produktywne. Spodziewaj się do 600 gr / m2 pąków, które będą błyszczały w trichomach.

Potworna Sativa. Będąc ok. 75% Sativa, roślina ta dorośnie do 110 cm z niesamowicie długą główną colą i bocznymi gałęziami.

Idealny dla hodowców komercyjnych.

Świetny wybór dla tych, którzy poszukują silnych i wysokowydajnych roślin, które wytwarzają znakomitą żywicę.

Wyjątkowy wygląd torby. Pąki mają piękną mieszankę zielonych i fioletowych odcieni z grubymi pomarańczowymi słupkami.

Zgadnij terpy! Pyszne tropikalne terpy z kwiatowymi nutami sprawią, że zgadniesz przy każdym zaciągnięciu się.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Dominujący w sativę, potwór produkujący autokwitnące kwiaty. Szybki wzrost i zbiory masywnych owocowych,słodkich, cytrusowych kwiatów. Blue Dream Auto będzie gotowa do zbiorów od 9 do 10 tygodni, dając kwiaty bogate w 22%THC. Dzięki wysokim plonom, ta hybryda jest idealna dla hodowców komercyjnych, którzy poszukują wysoko wydajnych, wysoko wydajnych automatów. Bardzo aromatyczna i pachnąca odmiana, która najlepiej nadaje się dla początkujących hodowców, którzy chcą spróbować hybrydy z dominacją sativy.

Opis pąkaZ bliska, pąki są mieszanką zielonych, fioletowych i grubych pomarańczowych włosów, i są pakowane razem w mgnieniu oka koloru. Niezwykle słodki zapach.DziałanieDzięki zawartości 22% THC, jej efekty są mocne i energiczne. Efekty fizyczne są lekkie, ale razem ładnie komplementują efekty mózgowe. Wspaniały na początek dnia, słoneczne dni na plaży i dla wzmocnienia swojej wewnętrznej kreatywności.Wygląd roślinyPosiadając około 75% dominacji sativy, będzie rosła w szybkim tempie, wyrzucając dużą liczbę bocznych gałęzi. Jej liście będą cienkie i długie i może rozwinąć się w krzaczastą roślinę prawie w mgnieniu oka. Gałęzie będą dość cienkie, typowe dla roślin z dominacją sativy, a po rozpoczęciu kwitnienia mogą urosnąć do wysokości 110 cm. Bardzo wydajna, automatycznie kwitnąca hybryda, która jest w stanie uzyskać zbiory rzędu 450-600gr/m2, co czyni ją idealną dla hodowców komercyjnych.

Pamiętaj, że w Polsce możesz nabyć nasiona wyłącznie w celach kolekcjonerskich. 

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 20-25%