Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Auto Six Shooter Feminizowane (FastBuds)
  • Auto Six Shooter Feminizowane (FastBuds)
  • Auto Six Shooter Feminizowane (FastBuds)
  • Auto Six Shooter Feminizowane (FastBuds)

Auto Six Shooter Feminizowane (FastBuds)

30,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 21,00 €

GENETYKA : Crystal Meth x Mexican Airlines

TYP : Głównie Sativa 70%/30% Indica

KWITNIĘCIE :  70 Dni od kiełka do zbioru.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Six Shooter na pewno nie jest "dobrym automatem". To mega dobry automat! To mieszanka genów Crystal Meth i Mexican Airlines. Wiele miesięcy spędziliśmy stabilizując, zwiększając wigor i siłę działania tego nowego szczepu chcąc jednocześnie zachować podstawowe cechy szczepów macierzystych. Jesteśmy naprawdę dumni z naszej pracy - stworzyliśmy automatycznie kwitnącą odmianę z mega wydajnością i potężnym działaniem.

Ma zapach kadzidła i owoców cytrusowych. Gładki i świeży dym wypełniony jest nutami pieprzu, zapewnia efekt, który pozbawi Cię orientacji w czasie i przestrzeni. Zaraz po pierwszym wdechu będziesz latać pierwszą klasą w meksykańskich Airlines do własnego raju. Efekt jest bardzo nagły i głęboki. Początkowo trafia w umysł, potem przenosi się i ogarnia całe ciało. Nawet jeśli tolerancja jest wysoka, Six Shooter uderzy cię mocno i nieubłaganie z niepowstrzymaną mocą. Nie możemy powiedzieć, że działanie Six shooter jest łagodne, więc nie nadaje się do użytkowania przez cały dzień. Ta odmiana jest lepsza do stosowania wieczorem. Ale nie martw się, nie zostawi cię z uczuciem odrętwienia lub z uczuciem ciężkości.

Rośliny są najbardziej poroduktywne ze wszystkich w naszym katalogu. Osiągają wysokość 100-140cm, mają niski stosunek liści do kwiatów, więc obróbka jest szybka, ostatecznie osiągają wydajność 500-750g/m2. Pod koniec kwitnienia zrozumiesz, dlaczego wybraliśmy nazwę Six Shooter. Jego gęste pąki, przypominają pociski dużego kalibru, które pokrywa biały proszek włosków. 

Plon: maksymalny (550g-650g/m2 Indoor)
Przeznaczenie: Autoflowering
Genotyp: 30% Indica / 70% Sativa
Czas kwitnienia: 8 - 10 tygodni
Wysokość: Średnie (do 130cm)
THC: 21%, CBD 0,6%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
600g+/-
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 20-25%
Kolor
Biały