Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -35%
Auto Mexican Airlines Feminizowane (FastBuds)
  • Auto Mexican Airlines Feminizowane (FastBuds)

Auto Mexican Airlines Feminizowane (FastBuds)

5,85 € Zniżka 35%
9,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Mexican Airlines przeniesie Cię na bajeczne plaże Cabo i Cancun, wszystkie zmartwienia odpłyną na czystych, niebieskich wodach skąpanych w promieniach tropikalnych plaż. Tak naprawdę Mexican Airlines sprzyja rozmowom z przyjaciółmi i dobrej zabawie. Gwarantuje duże pokłady kreatywności i śmiechu. Te cechy odmiana zawdzięcza mieszance kolumbijskich i meksykańskich genów połączonych z Ruderalis. 

Zapach jest bardzo przyjemny z nutami przypraw. Zaskakuje kwaśnym i ostrym smakiem imbiru z lekkim posmakiem cytryny. To specjalna uczta dla koneserów, którzy lubią odkrywać nowe, inne smaki i aromaty.

Mexican Airlines dostarcza potężny zastrzyk intensywnej euforii i kreatywności, choć może stać się też źródłem psychodelicznych doświadczeń. Aktywuje chęć do zabawy i tworzenia.

Odmiana to w przeważającej mierze Sativa. Rośliny osiągają 120cm, mają długie zielone liście i produkują gęste topy, w czasie kwitnienia intensywnie pachną, dlatego zaleca się stosowanie filtrów. Nie wymagają wiele opieki, trzeba jedynie zwrócić uwagę na nadmiar wilgoci pod koniec kwitnienia. 

Plon: bardzo duży (450g-550g/m2 Indoor)
Przeznaczenie: Autoflowering
Genotyp: Głównie Sativa
Czas kwitnienia: 7 - 9 tygodni
Wysokość: Średnie (do 130cm)
THC: 19%,
CBD: 1%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%