Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Auto LSD 25 Feminizowane (FastBuds)
  • Auto LSD 25 Feminizowane (FastBuds)

Auto LSD 25 Feminizowane (FastBuds)

30,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 21,00 €

GENETYKA : LSD x Ruderalis

TYP : Głównie Indica 65%/ Sativa 35%

KWITNIĘCIE :  63-70 Dni od kiełka do plonu.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Stworzenie naszego własnego LSD było dla nas wyzwaniem, ale nie zawiedliśmy. Wyselekcjonowaliśmy jedną z najbardziej "śnieżnych" wersji, która bez trudu i natychmiast uderza z ogromną siłą.

Ma zapach farby, lakierów i drewna, więc zalecamy stosowanie filtrów węglowych. Podczas kwitnienia wydziela przyjemny kwaśno-ziemisty aromat, który jest świadectwem jakości i wytrzymałości produktu gotowego, który będzie smakować nawet  najbardziej wymagającym.

Efekt jest klasyczny i kamienny, ale oprócz tego LSD ma również psychoaktywny efekt, bardzo kreatywny i inspirujący. Przy zbyt dużej ilości może być halucynogenny. Zaleca się ostrożność nawet tym bardziej doświadczonym użytkownikom.

Rośliny są proste w obsłudze i łatwe w uprawie, śmiało można polecić je na pierwszy raz, poniweaż wybaczają błędy i niedociągnięcia. Jedyne o czym trzeba pamiętać to regularne podlewanie. Dobrze znosi i toleruje każdy system uprawy. Dobrze radzi sobie z niekorzystnymi warunkami glebowymi, nadmierną wilgotnością i pleśnią. 

Tuż przed zbiorami super-gęste pąki wyglądają jak czarne. To naprawdę wspaniały widok, kiedy w ostatnich dniach kwitnienia, fioletowe pąki błyszczą białymi kryształkami i czarną żywicą, zawartość THC jest na poziomie 21-23%. LSD-25 jest idealny do produkcji haszyszu i jest powszechnie stosowany jako środek na bezsenność i zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Bez wątpienia, ten szczep jest faworytem całego naszego zespołu i jesteśmy pewni, że stanie się Twoim ulubionym.

Plon: bardzo duży (450g-550g/m2 Indoor)
Dla początkujących: Tak
Przeznaczenie: Autoflowering
Genotyp: Głównie Indica
Czas kwitnienia: 7 - 9 tygodni
Wysokość: Średnie (do 130cm)
THC: 20%,
CBD:  1,1%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%
Kolor
Fioletowy