Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -35%
Auto Crystal Meth Feminizowane (FastBuds)
  • Auto Crystal Meth Feminizowane (FastBuds)

Auto Crystal Meth Feminizowane (FastBuds)

5,85 € Zniżka 35%
9,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Crystal Meth stanowi bezcenną genetyczną mieszankę. Jej kluczowym składnikiem jest fenomenalna meksykańska hybryda, opracowana przez nasz zespół badawczy. Stworzyliśmy silną odmianę, która zapewnia mocny sativowy haj. Odmiana gwarantuje świetną kompozycję różnorodnych efektów, a już na pewno dostarcza niesamowitą dawkę szczęścia. 

Crystal Meth stała się sztandarową odmianą Fastbuds dzięki swojemu działaniu, ale też dzięki swojej szczególnej umiejętności adaptacji oraz wysokiej produktywności (600g/m2).

Odmiana pachnie sosną z orzechową nutą. Oferuje wesoły i bardzo przyjemny haj, który jest ekstremalnie pozytywny. Jej działanie ma narastający charakter, w kulminacyjnym momencie efekt jest euforyczny, a nogi robią się jak z waty. Idealna odmiana dla tych, którzy poszukują przyjemności, relaksu psychicznego i silnych emocji. 

Roślina ze średnim czasem kwitnienia (8-9 tygodni) jest dobrą opcją dla początkujących, ale i dla tych bardziej doświadczonych, którzy chcą szybkiego, bezpiecznego i bezproblemowego zbioru. Początkowo jasnozielone, prawie żółte rośliny, mają zwartą strukturę i przypominają choinki. Tworzą szczyt centralny o średnicy 5cm. W miarę upływu czasu zmieniają kolor na bardziej czerwony, zielony staje się ciemniejszy, prawie czarno-fioletowy. Zwykle osiągają około 90cm wzrostu. Pod koniec okresu kwitnienia pąki są całkowicie pokryte białymi włoskami. Odmiana produkuje duże ilości dobrej jakościowo żywicy, bogatej w THC (20%).

Plon: maksymalny (550g-650g/m2 Indoor)
Dla początkujących: Tak
Przeznaczenie: Autoflowering
Genotyp: 50% Indica / 50% Sativa
Czas kwitnienia: 7 - 9 tygodni
Wysokość: Niskie (do 80cm)
THC: 20%, CBD 1%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%
Kolor
Czerwony