Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Auto Californian Snow Feminizowane (FastBuds)
  • Auto Californian Snow Feminizowane (FastBuds)
  • Auto Californian Snow Feminizowane (FastBuds)
  • Auto Californian Snow Feminizowane (FastBuds)
  • Auto Californian Snow Feminizowane (FastBuds)

Auto Californian Snow Feminizowane (FastBuds)

9,00 €

GENETYKA : USA, Californian x Ruderalis

TYP : Przewaga Sativa 70%/30%Indica

KWITNIĘCIE : 63-70 Dni od kiełka do zbioru.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Californian Snow to najrzadszy i najbardziej śmiały szczep stworzony przez nasz zespół botaników. Jest krzyżówką genów American Old School Hot California i Canadian Ruderalis, którą odkryliśmy pod koniec 2013 roku. Odmiana jest dość stabilna, a większość jej fenotypów wykazuje cechy Sativy, choć zawiera również geny Indyjki. Dojrzała roślina wygląda jakby była opruszona śniegiem. Nazwaliśmy ją Californian Snow, bo przypomina nam pokryte śniegiem szczyty gór unoszące się nad ciepłą i słoneczną kalifornijską doliną.

Jeżeli chodzi o smak, to naprawdę słodka odmiana, jak pyszny kawałek ciasta. Dostarcza szereg słodkich doznań z lekko gorzkim posmakiem i nutą cytryny. To jak szarlotka z cytrynową śmietaną - naprawdę imponująca!

Pierwszy oddech w pełni przejmuje moment, rozpędza czas, a Ty czujesz się jak na swojej desce rozpędzony do maksymalnej prędkości - efekt trwa tylko pół godziny, jest szybki, ulotny ale i niezapomniany. Jego skutki są natychmiastowe - uderza ciało i a umysł otula słodką chmurą.

Rośliny są łatwe, przyjemne i bezproblemowe. Ich wysokość rzadko przekracza 130cm, zazwyczaj osiągaą jedynie 80cm. Odmiana stworzona z myślą o chłodniejszych klimatach, w których lato jest krótkie. Od czwartego tygodnia zaczyna intensywnie pachnieć, dlatego zaleca się zastosowanie filtrów węglowych, gdy rośnie w pomieszczeniach.

Plon: maksymalny (550g-650g/m2 Indoor)
Przeznaczenie: Autoflowering
Genotyp:  70% Sativa/30%Indica
Czas kwitnienia: 5 - 7 tygodni
Wysokość: Niskie (do 80cm)
THC: 19%, CBD 1%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
400g+/-
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%