Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Moon Walker Kush Feminized (Spliff Seeds)

€7.00

Indica dominant. Blue Medi Kush x Skywalker OG. Zapewniający duże zbiory, szybko kwitnący szczep o silnym działaniu narkotycznym. Intensywny smak i zapach charakterystyczny dla kush z nutami cytrusów.

In pack
Quantity

Celem Spliff Seeds było stworzenie wytrzymałej hybrydy do uprawy domowej o elitarnej mocy popularnej odmiany Skywalker O.G.. Rezultatem jest wyjątkowa odmiana nasion marihuany kush, pochodząca z klonów Skywalker O.G. (Ron’s Cut) i pyłku Blue Medi Kush. Nawet czyta się to smakowicie..

Uprawiając nasiona Moonwalker Kush otrzymujemy niskie, przysadziste krzewy, które dają o wiele większy plon od większości innych odmian kush.

Moon Walker Kush jest gotowa po 9 tygodniach kwitnienia i osiąga wysokość około 80-90 cm, wyrasta w formie jednej łodygi głównej z silnymi bocznymi gałęziami, które będą wymagały późniejszego podparcia.Ta wyjątkowo wonna odmiana znacznie się rozrasta podczas kwitnienia i tworzy ścisłe pęki przy każdym węźle. Liście są krótkie i szerokie z metalicznym blaskiem, co stanowi charakterystyczne cechy kalifornijskiej odmiany Kush.

Miłośnicy Kush rozpoznają tą kalifornijską odmianę po wilgotnym, cytrynowym, charakterystycznym dla kush posmaku, który utrzymuje się na ustach po inhalacji. Niezwykle silny stan euforii zaczyna się w umyśle i przechodzi w uspokajające, narkotyczne rozluźnienie ciała. Moon Walker Kush zawiera wyjątkowo duże ilości THC, dlatego zaleca się stosowanie wieczorem. Bez wątpienia poczujesz, że Moc jest z tobą!

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
8 - 10 weeks
Height
Medium
Genotype
Mostly Indica
Yield
400-600g
Grows
Indoor
THC Content
15-20%