Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Sensi Skunk Automatic Feminized (Sensi Seeds)
  • Sensi Skunk Automatic Feminized (Sensi Seeds)

Sensi Skunk Automatic Feminized (Sensi Seeds)

€17.12
Lowest price within 30 days before promotion: €13.70
In pack
Quantity
Last items in stock

Sensi Skunk Automatic firmy Sensi Seeds to nasiona marihuany, które pochodzą z połączenia Sensi Skunk i Ruderalis. Rezultatem jest wysoko wydajna, szybko kwitnąca, łatwa w uprawie, feminizowana, automatycznie kwitnąca indica , która rośnie silna, mocna i energiczna.

Sensi Skunk Automatic produkuje piękną roślinę o drobnej odpornej strukturze, która daje gęste, cytrynowe pąki. Ta automatyczna wersja Sensi Skunk wygląda podobnie do swojego poprzednika, ale ma mniejsze rozmiary i łączy w sobie niezwykłe właściwości z wyjątkowymi cechami Skunk. Łatwa w uprawie, jest w zasięgu każdego.

Sensi Skunk Automatic doskonale nadaje się do uprawy w pomieszczeniach, ponieważ jest to roślina  zajmująca bardzo mało miejsca. Na zewnątrz można ją zbierać kilka razy w roku, jeśli fotoperiod tego obszaru jest korzystny . Aby uzyskać najlepsze rezultaty, sadz w umiarkowanym, suchym, słonecznym klimacie lub w szklarni.

Sensi Skunk Automatic ma intensywny smak i aromat, z nutami cytryny i dojrzałych owoców. Efektem jest  zaproszenie do relaksu na długi czas. 

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
8 weeks and less
Height
Medium
Genotype
Mostly Indica
Yield
400-600g
Grows
Autoflowering
THC Content
15-20%