Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Northern Lights Feminized  (Sensi Seeds)
  • Northern Lights Feminized  (Sensi Seeds)

Northern Lights Feminized (Sensi Seeds)

€40.73
Lowest price within 30 days before promotion: €32.58
In pack
Quantity

Northern Lights firmy Sensi Seeds to jeden z trzech podstawowych szczepów hodowlanych, które zmieniły oblicze światowej kultury konopi indyjskich w ciągu ostatnich trzech dekad. Oprócz Skunk # 1 i Haze, żadna odmiana nie zbliża się do dopasowania wpływu Northern Lights na świat konopi. Niezależnie od tego, czy jesteś palaczem, hodowcą, czy hodowcą, bardziej prawdopodobne jest, że szczep ten miał bezpośredni wpływ na twoje zrozumienie ganji. Praktycznie każdy entuzjasta konopi ma co najmniej dzień rozjaśniony grubym pączkiem Northern Lights lub jednym z jej hybrydowych potomków.

Już w latach osiemdziesiątych Northern Lights ustanowiła standard,  jedną z najbardziej zaufanych nazw i poszukiwanych odmian współczesnej kultury konopi indyjskich. Przez wiele lat Northern Lights dominowały na różnych festiwalach konopnych , wygrywając puchar po pucharze, prowadząc do więcej niż jednej prośby o wycofanie się z konkurencji, aby inne szczepy mogły trafić do tytułu.

Przez lata selekcji i hodowli wstecznej między gwiazdowymi przykładami trzech oryginalnych wariantów Northern Lights, Sensi Seeds zaadaptował ten doskonały obrazowo genotyp Afghanica dla optymalnej wydajności w pomieszczeniach, dzięki czemu najpotężniejszy czysty Indica jest dostępny dla każdego hodowcy.

Northern Lights jest zwarty, szybki i bardzo gęsty, zdolny do wytwarzania kilku hojnych, bezproblemowych plonów rocznie z nasion lub klonów. Jej oszronione pąki mają zapach miodu-piżma połączony z ziemistym odcieniem afgańskim oraz nutą jałowca - bardzo kuszącą, gdy są suszone i palone. Słaby zapach i łatwa hodowla w połączeniu z dużymi plonami i wyjątkową produkcją żywicy sprawiają, że Northern Lights to pierwszy wybór w Indica - zarówno dla jakości konesera, jak i komercyjnej ilości.

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
8 weeks and less
Height
Medium
Genotype
Mostly Indica
Yield
600g+/-
Grows
Indoor
THC Content
15-20%