Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -15%
Golden Berry Feminized (DNA Genetics)
  • Golden Berry Feminized (DNA Genetics)

Golden Berry Feminized (DNA Genetics)

€11.90 Save 15%
€14.00
In pack
Quantity
Out-of-Stock

Golden Berry produkuje wspaniałą roślinę o średniej wielkości marihuany o wytrzymałej strukturze, średniej odległości między węzłami i średniej wielkości liści. Niektóre fenotypy wykazują urzekające odcienie fioletu / lawendy podczas kwitnienia i wszystkie mają bardzo przyjemne właściwości owocowe. Ponieważ nie jest szczególnie odporny na wilgoć, wymaga monitorowania, ale nadal łatwo nagrodzi nas zwartymi wydłużonymi pąkami.

Golden Berry musi mieć wystarczająco dużo miejsca, aby rosnąć wygodnie w pomieszczeniach zamkniętych, a szczególnie cieszy się klimatem umiarkowanym / śródziemnomorskim, a także przytulną atmosferą szklarni. Dzięki wysokiej produkcji żywicy bardzo łatwo jest uzyskać ekstrakcje żywicy o wysokiej jakości. Co więcej, to nasienie konopi rośnie w doskonałej roślinie macierzystej, dzięki czemu można go doskonale wykorzystać do produkcji klonów.

Smak i aromat Golden Berry są intensywne i owocowe, z nutami cytrusowymi, dojrzałymi owocami i przyprawami. Nasiona marihuany są idealne dla osób szukających zrównoważonego, zarówno mózgowego, jak i fizycznego, silnego efektu o długim czasie trwania.

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
10 weeks and longer
Height
Medium
Genotype
Mostly Sativa
Yield
400-600g
Grows
Indoor
THC Content
15-20%