Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Zkittlez Feminised (Dinafem)

€9.00

Na szczególną uwagę zasługuje ogromna ilość błyszczącej żywicy pokrywającej jej poszarpane, mięsiste i spiczaste liście. To, obok gęstości jej pąków, jest głównym powodem, dla którego należy do najbardziej uznanej amerykańskiej genetyki wszech czasów.

In pack
Quantity
Out-of-Stock

Zkittlez - WYDANIE OGRANICZONE

TEN SZCZEP zostanie USUNIĘTY Z KATALOGU PO SPRZEDAŻY

Zkittlez jest znaną gwiazdą marihuany. Rzadko zdarza się, aby ten szczep USA nie był wychwalany podczas dyskusji o konopiach, a sama wzmianka o nim natychmiast poprawia jakość spotkania. Ta roślina jest w całości limonenem, a zatem zapewnia typowy relaksujący haj, jakiego można się spodziewać, gdy ten popularny terpen tak obficie obecny. Rośnie jak Sativa, ale kwitnie jak Indica, ustępując miejsca gęstym i zwartym roślinom z obfitymi plonami, nie tylko pod względem wagi, ale także liczby żywicy. Kwitnienie kończy się w mniej niż 70 dni. Uważnie obserwuj poziomy temperatury i wilgotności, a rezultaty będą po prostu niesamowite.

Zkittlez to dominująca w Indiach odmiana marihuany, która podczas wzrostu przypomina sativę. Innymi słowy, to żeńskie nasiona wytwarzają roślinę przypominającą Sativę z wieloma długimi bocznymi gałęziami i dużym odstępem między węzłami, który w ostatnich tygodniach kwitnienia wygląda bardziej jak Indica. Odstęp między międzywęźlami jest dość spory, jednak gdy rozpoczyna się faza początkująca, jej gałęzie wypełniają się pozornie cienkimi i kolczastymi kwiatami, które w rzeczywistości są niesamowicie gęste, co można zobaczyć po ich zebraniu i wysuszeniu. W ciągu ostatnich dwóch do trzech tygodni pąki zaczynają tuczić, aż stają się niewiarygodne żywiczne i gęste. Jednak nigdy nie lubię wielkich pąków Indica produkowanych przez europejskie odmiany. Te są mniejsze, ale znacznie grubsze.

Na szczególną uwagę zasługuje również ogromna ilość błyszczącej żywicy pokrywającej jej poszarpane, mięsiste i spiczaste liście. To, obok gęstości jej pąków, jest głównym powodem, dla którego należy do najbardziej uznanej amerykańskiej genetyki wszechczasów. W Zkittlez zawierają się takie wyrażenia jak „Hazey” lub „Skunky”. Aromaty amerykańskie są teraz pełne subtelnych niuansów, głównie Kush, a zatem intensywnie pikantny, smak tego bogatego w limonen szczepu jest wyrafinowany. Jej organoleptyczne bogactwo i oryginalność są po prostu ponad wszelkie oczekiwania. Złożona, nutami chmielu, kardamonu i goździków, ale żeby wymienić wszystkie, nie sposób.

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
8 weeks and less
Height
Medium
Genotype
Indica / Sativa
Yield
600g+/-
Grows
Indoor
THC Content
More than 20%