Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

Wedding Cake Dinafem Feminized
  • Wedding Cake Dinafem Feminized

Wedding Cake Feminised (Dinafem)

€9.00

Godny potomek Girl Scout Cookies, Wedding Cake pozostaje wierny odmianom, które zrewolucjonizowały globalny rynek konopi indyjskich: dominacja Indica, miażdżący poziom THC, złożone aromaty z wieloma niuansami i niezwykle grube pąki.

In pack
Quantity
Product available with different options

Tort weselny - Edycja Limitowana.

TEN SZCZEP zostanie USUNIĘTY Z KATALOGU PO SPRZEDAŻY

Ta odmiana ma za zadanie uzupełnić katalog amerykańskich zapachów, które stanowiły ostatnią dekadę innowacji w branży konopi indyjskich. Godny potomek Girl Scout Cookies, Wedding Cake pozostaje wierny odmianom, które zrewolucjonizowały globalny rynek konopi indyjskich: dominacja Indica, miażdżący poziom THC, złożone aromaty z wieloma niuansami i niezwykle grube pąki. Ale to nie wszystko. Jest także niesamowitym producentem żywicy.

Wedding Cake to prawdziwe odzwierciedlenie rośliny dominującej w Indice, która rośnie jak sativa. Podczas wegetacji produkuje wiele zestawów gałęzi bocznych, które nadają jej mocną i zwiewną strukturę z dużymi odstępami międzywęźla. Jednak w fazie kwitnienia roślina staje się wyjątkowo krzaczasta, a wiele bryłek wypełnia ją do tej pory nagimi łodygami.

Jednak jej pąki nie są w 100% Indicą. Zamiast tego są trochę kolczaste, ale niezrównanie gęste. Grube i masywne idealnie piękne pąki: zwarte i wydłużone kulki oświetlone błyszczącą białą warstwą kryształowej żywicy, która ostro kontrastuje z fioletowawym, prawie czarnym kolorem jej liści. Krótko mówiąc, wspaniały spektakl do zobaczenia.

0 Items

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
8 weeks and less
Height
Medium
Genotype
Mostly Indica
Yield
600g+/-
Grows
Indoor
THC Content
Powyżej 25%