Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

Orange Juice Feminised (Dinafem)

€9.00

Sok Pomarańczowy to hybryda oparta na Sativie z silnym wzrostem pionowym i licznymi gałęziami o niezwykłej gęstości. Sok Pomarańczowy jest jedną z najbardziej orzeźwiających odmian konopi.

In pack
Quantity
Last items in stock

Sok Pomarańczowy jest jedną z najbardziej orzeźwiających odmian konopi w naszym katalogu. Oparty na sativie, z grubymi i kolczastymi kwiatami, dającymi przełomowy aromat mandarynki, niespotykany nigdy wcześniej w konopiach indyjskich. Jej bogaty profil terpenowy jest bez wątpienia jej najbardziej charakterystyczną cechą. Dlatego uprawa odmiany Orange Juice jest uprawą nasion, których terpeny zostały przeniesione na zupełnie nowy poziom.

Zapach słodkich pomarańczy, takich jak mandarynka. Jej smak jest szczery i niesamowicie odświeżający.

EFEKT: Przygotuj się na miażdżącą falę szczęścia z przyjemnym odczuciem ciała.

Orange Juice to hybryda oparta na Sativie z silnym wzrostem pionowym i licznymi gałęziami o niezwykłej gęstości. Główna centralna cola jest zdecydowanie najgrubsza ze wszystkich, ale wiele zestawów bocznych gałęzi nie jest daleko w tyle. Mocny i energiczny, z kwitnieniem, które zamyka się w około 9-10 tygodni i pięknym jasnozielonym zabarwieniem odziedziczonym po jej linii Skunk.

1 Items

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
8 weeks and less
Height
Medium
Genotype
Mostly Indica
Yield
600g+/-
Grows
Indoor
THC Content
Powyżej 25%