Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

  • -15%
Delicious Candy Feminizowane Delicious Seeds
  • Delicious Candy Feminizowane Delicious Seeds

Delicious Candy Feminised (Delicious Seeds)

€10.20 Save 15%
€12.00

Delicious Candy to piękne, rozłożyste krzewy. Potrzebują od 8 do 10 tygodni do osiągnięcia dojrzałości, która to objawi się w postaci dużych, żywicznych i aromatycznych pąków kwiatów marihuany.

In pack
Quantity

Producenci o procesie powstania Delicious Candy, napisali tak:

"Aby opracować Delicious Candy (DS30), skrzyżowaliśmy dwie najlepsze genetyki komercyjne: Cheese, wyjątkowa samica pochodząca ze SKUNK x KUSH, która po raz pierwszy pojawiła się w latach 1988-89 i która została wyhodowana gdzieś na wzgórzach Chiltern przez kolektyw squatter znany jako Exodus, który był kluczowy dla działalności związanej z marihuaną w Wielkiej Brytanii w latach 90. Jego drugim rodzicem jest nasz Caramelo, który jest spektakularnym wyborem najlepszych egzotycznych fenotypów LAVENDER Indica i Sativa (SUPER SKUNK - BIG SKUNK KOREAN - AFGHANI-HAWAIIAN)."

Jak więc czytamy, jest to mocarny mix, który potrafi osiągnąć do 23% THC. Jest to w 80% nosicielka genów Indica, co przekła się na wysoki i miły stan euforii i naenergetyzowania po jej spożyciu.
Te Hiszpańskie Nasiona Marihuany są jak uniwersalni żołnierze. Świetnie poradzą sobie zarówno w uprawach zamkniętych, sztucznie oświetlonych, jak i w warunkach outdoor. Te piękne, rozłożyste krzewy potrzebują od 8 do 10 tygodni do osiągnięcia dojrzałości, która to objawi się w postaci dużych, żywicznych i aromatycznych pąków kwiatów marihuany.

Delicious Seeds, producent nasion marihuany Delicious Candy, podaje, że plon tej księżniczki może wynosić od 450 d0 550 gram suszu z 1 metra kwadratowego w uprawie indoor, oraz nawet do 1 kg z jednego krzewu uprawianego outdoor. Jak można się domyślać, obfitość ta jest powodem, przez który odmiana Delicious Candy jest bardzo popularna.

Lukrecja i Karmel - te zapachy pojawiają się w naszych myślach, kiedy zanużymy się w zapachu kwitnącej, ociekającej żywicą, rośliny Delicious Candy. Ten słodki, bardzo mocny zapach pokochają z pewnością wszyscy amatorzy słodkości.
Niektórzy twierdzą, że wyczuwają również ser.. No co nos to zapaszek.

Chociaż odmiana Delicious Candy nie jest odmianą stricte medyczną, to znajduje ona swoje miejsce wśród pozytywnie działających, również pod kątem medycznym.
Dzięki wyżej wspomnianemu energetyczno - euforycznemu działaniu, odmiana Delicious Candy sprawdza się w leczeniu objawów obniżonego nastroju, przygnębienia, a nawet depresji. Dzięki znacznemu obniżeniu poziomu stresu, pomaga powrócić do stanu psychicznej równowagi. Ułatwia zasypianie, dzięki czemu w naturalny sposób, nie sięgając po niekoniecznie zdrowe farmakologiczne środki, przywrócić organizmowi rytm snu - niezbędnego odpoczynku. Cenna właściwość, w dzisiejszym szybkim, coraz bardziej zabieganym świecie.

3 Items

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
8 - 10 weeks
Height
Medium
Genotype
Mostly Sativa
Yield
400-600g
Grows
Indoor
THC Content
More than 20%