Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Cotton Candy Kush Feminized Delicious Seeds
  • Cotton Candy Kush Feminized Delicious Seeds

Cotton Candy Kush Feminised (Delicious Seeds)

€9.00
Lowest price within 30 days before promotion: €7.20

Idealna roślina typu Sativa, łatwa do kontrolowania, wytwarza duże pąki soczystych, skunkowo - cedrowych kwiatów. Liście o metalicznym odcieniu lawendy pod koniec cyklu kwitnienia, znacznie się rozgałęzia, zaś pachnie ponętnym cytrusem.

In pack
Quantity
Last items in stock

Tworząc odmianę Cotton Candy Kush, hodowcy Delicious mieli na uwadze przede wszystkim zmaksymalizowanie plonu przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich walorów smakowych. Efektem ich pracy stała się odmiana idealna, doskonała Sativa o pięknym wyglądzie, niesamowitym smaku oraz zapachu.
Liście tej konopnej hybrydy przybierają metalicznie lawendowy odcień pod koniec fazy kwitnienia rośliny.
Rodzicami tej apetycznej odmiany są sławne i słodkie Caramelo, oraz Power Plant, który dołożył do Candy delikatnych kwiatowych aromatów południowoafrykańskiej konopi. 
Cotton Candy Kush jest odmianą marihuany dość łatwą do uprawy, oraz do kontrolowania ilości plonu. Kwiatostany tej Sativy są dużymi włochatymi kokonami o zapachu najbliższym grapefruitowi, ciężki cytrus, powiadają, że niektórym pachnie wapnem. Co nos to ocena po prostu.
Smakiem urzeka, nuta Skunksa i cedru z domieszką ziemistego cytrusa, to jak mistyka wśród smaków.
Jest to szczep o bardzo wysokim poziomie THC, sięgającym do 23%. Jak należy się więc spodziewać się należy silnych wrażeń. Spożycie Pani Cotton skutkuje wysoko eurorycznym, mózgowym efektem, który przychodzi natychmiastowo i utrzymuje się przez cały hay.
Niektórzy twierdzą, że jej moc utrudnia zasypianie..
Brzmi Delicious.

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
8 - 10 weeks
Height
Medium
Genotype
Mostly Sativa
Grows
Indoor
THC Content
More than 20%