Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Out-of-Stock
Zameldelica Feminized (Ace Seeds)
  • Zameldelica Feminized (Ace Seeds)

Zameldelica Feminized (Ace Seeds)

€11.00
Lowest price within 30 days before promotion: €8.80
In pack
Quantity
Out-of-Stock

Zamaldelica autorstwa Ace Seeds to nowa hybryda super sativa o silnym działaniu psychedelicznym i egzotycznych afrykańskich genach.

Zamal to egzotyczna afrykańska sativa z wyspy La Reunion, niedaleko Madagaskaru, słynącego z ekstremalnej siły i legendarnego efektu psychedelicznego.

Doskonała matka Zamal wybrana ze względu na swój tripowy  efekt, szybkie kwitnienie i niezwykłe słodkie marchewkowe i kwiatowe zapachy, została zapylona przez potężną malawską ""morderczą mamę"" w celu stworzenia Zamaldelicy, nowej super sativa hybrydy o wspaniałym działaniu  i niesamowitym dynamicznym rozwoju.

Niezwykle krzaczasta sativa. Słodka marchewka, mango, pomarańcza, kwiaty i żywice. Bardzo mocny i  długotrwały efekt.

Zamaldelica rośnie bardzo krzaczasto na zewnątrz z niezliczonymi gałęziami. Chociaż sativa wykazuje cały swój potencjał w klimatach tropikalnych / subtropikalnych, to jest również uprawiana z bardzo dobrymi wynikami nawet w szerokościach geograficznych 43ºN.

W przypadku uprawy w pomieszczeniach dla małych kolumnowych roślin lub SOG, zacznij od klonów prosto do 12/12, zaledwie kilka dni po ukorzenieniu. Ta sativa jest odpowiednia dla SCROG, poziomego lub sieciowego wzrostu dzięki doskonałej produkcji bocznych gałęzi i silnej reakcji na przycinanie.

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
10 weeks and longer
Height
Tall
Genotype
100% Sativa
Yield
400-600g
Grows
Indoor
THC Content
15-20%