Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Out-of-Stock
Panama Haze Feminized (Ace Seeds)
  • Panama Haze Feminized (Ace Seeds)

Panama Haze Feminized (Ace Seeds)

€15.00
Lowest price within 30 days before promotion: €12.00
In pack
Quantity
Out-of-Stock

Panama Haze autorstwa Ace Seeds to nasiona marihuany, które pochodzą od skrzyżowania Green Haze, Purple Haze i 10. generacji * 2100047. Rezultatem jest wysoko wydajna, szybko kwitnąca, łatwa w uprawie, feminizowana, dominująca w sativie odmiana konopi, która rośnie silnie i energicznie.

Panama Haze produkuje znakomitą, średnią / dużą roślinę marihuany o odpornej strukturze, znacznej odległości między węzłami i cienkimi, wydłużonymi liśćmi. Jest to smukła roślina, która rośnie bardzo energicznie, zalecając krótki okres uprawy w pomieszczeniu. Jeśli odpowiednio dbać, uzyska zwarte pąki wypełnione żywicą. Staroświeccy hodowcy z pewnością docenią właściwości sensoryczne minionego czasu.

Panama Haze to nasiona konopi, które wymagają wysokich dawek nawozu, aby osiągnąć pełny potencjał. Na zewnątrz produkuje najwyższej jakości, naprawdę wysokie plony, ponieważ okres kwitnienia wydaje się być dłuższy.

Panama Haze ma intensywny smak i aromat, z nutami cytryny, kadzidła i przypraw. Efekt jest potężny, mózgowy, klarowny, podnoszący na duchu i długotrwały. Konieczne nasiona konopi dla miłośników Sativy.

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
10 weeks and longer
Height
Tall
Genotype
100% Sativa
Yield
600g+/-
Grows
Indoor
THC Content
15-20%