Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Out-of-Stock
Orient Express Regular (Ace Seeds)
  • Orient Express Regular (Ace Seeds)

Orient Express Regular (Ace Seeds)

€4.48
Lowest price within 30 days before promotion: €3.58
In pack
Quantity
Out-of-Stock

Orient Express od Ace Seeds to hybryda sativa / indica o wysokiej wydajności, krótkim kwitnieniu i ciepłej i towarzyskiej wysokiej.

Orient Express to jedna z najpopularniejszych odmian, która od początku istnienia ACE Seeds daje nieskończone szczęście hodowcom.

Orient Express to silna hybryda F1, która łączy wysoką wydajność aromatycznych i żywicznych kwiatów naszej wybranej Wietnamskiej Czarnej matki z niską wysokością i krótkim czasem kwitnienia naszego chińskiego Yunnan Indica. Polecana dla azjatyckich miłośników sativa z małymi ogrodami.

Doskonała struktura, roślina o krótkich rozmiarach i świetnym rozgałęzieniu.

Jego głęboki i organiczny aromat przypomina lasy tropikalne, pełne życia. Ma gęsty ziemisty smak z kwiatowymi detalami, które pozostają w podniebieniu.

Ciepły, czysty i przyjemny efekt sativy bez paranoi i niepokoju. Idealne na czatowanie i cieszenie się w towarzystwie.

Orient Express doskonale dostosowuje się do uprawy w pomieszczeniach. Aby uzyskać najlepsze wyniki w pomieszczeniach, zalecamy ciepłe temperatury (około 25ºC) podczas uprawy i pierwszych 4 tygodni kwitnienia. W ciągu ostatniego miesiąca temperatury powinny zostać zredukowane do 20 ° C przez resztę procesu kwitnienia.

Orient Express to odmiana, która na ogół wymaga wysokiego poziomu składników odżywczych, dlatego hojnie ją nawozi do szóstego kwitnącego tygodnia, aby uzyskać bezgraniczne zbiory.

Na zewnątrz jest to bardzo przystosowalna rośliną, która była hodowana od lat na całym Półwyspie Iberyjskim, a nawet w chłodniejszym klimacie, takim jak południowa Francja czy wschodnia Europa.

Szczegóły produktu

Sex
Regular
Flowering time
8 - 10 weeks
Height
Medium
Genotype
Mostly Sativa
Yield
600g+/-
Grows
Indoor
THC Content
15-20%