Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Out-of-Stock
Libano Standard Regular (Ace Seeds)
  • Libano Standard Regular (Ace Seeds)

Libano Standard Regular (Ace Seeds)

€4.98
Lowest price within 30 days before promotion: €3.98
In pack
Quantity
Out-of-Stock

Libano by Ace Seeds to regularne nasiona marihuany, które powracają do najlepszych klasycznych szczepów libańskich. Ten czysty, bardzo autentyczny szczep Sativa zachwyci miłośników Klasycznych szczepów.

Libano to cenna roślina marihuany, którą wszyscy cenią za  jej czerwonawy kolor. Nasiona przekształcają się w średniej wielkości, rozgałęzione i mocne rośliny Sativa, które prezentują wydłużone, aromatyczne pąki pełne żywicy. Dzięki jej szybkiemu kwitnieniu nie będziesz musiał czekać zbyt długo - spektakularnie! - uprawy. Biorąc pod uwagę jej pochodzenie, lepiej uprawiać tę odmianę konopi na zewnątrz, gdzie Libano okazuje się odporny i dobrze przygotowany na ciepło i suchość.

Libano ma słodki, kwiatowy aromat i smak z słodko-gorzkimi i drzewnymi nutami i przypomina bardzo dobry marokański hash podczas palenia. Jej efekt jest pyszny, gładki, wesoły i niezbyt długotrwały, ponieważ działanie psychoaktywne złagodzą wysokie poziomy CBD, które również nadają temu szczepowi właściwości terapeutyczne.

Szczegóły produktu

Sex
Regular
Flowering time
10 weeks and longer
Height
Medium
Genotype
100% Sativa
Yield
400-600g
Grows
Indoor
THC Content
Less than 15%