Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Auto Malawi x Northern Lights Feminized (Ace Seeds)
  • Auto Malawi x Northern Lights Feminized (Ace Seeds)

Auto Malawi x Northern Lights Feminized (Ace Seeds)

€8.96
Lowest price within 30 days before promotion: €7.17

Genotype - 50% Indica / 50% Sativa

In pack
Quantity
Last items in stock

Auto Malawi x Northern Lights automatycznie kwitnące nasiona marihuany od Ace Seeds mają swoje korzenie w krzyżowaniu Malawi vieja Killer i Northern Lights Auto. Ta roślinka 50% Indica / 50% Sativa jest nie tylko niewiarygodnie odporna, ale również zdolna do wytwarzania obfitych plonów w niezwykle krótkim czasie, w zaledwie 8-12 tygodni od zasiania. Wraz z nią zarówno eksperci, jak i początkujący będą mogli uzyskać produkt końcowy wysokiej jakości, ponieważ rośnie ona i jest zdrowa w zamian za niewielki wysiłek.

Auto Malawi x Northern Lights tworzy ogromną terminalową kolę otoczoną wieloma bocznymi gałęziami, pełnymi innych bardzo żywicznych pąków. Można było uzyskać trzy różne fenomy: niektóre bardziej produktywne od innych, niektóre bardziej szybko rosnące niż inne, ale wszystkie trzy były niezwykle szybkie i produktywne. Podczas gdy jeden z nich jest raczej zrównoważony, drugi ma znacznie wyraźniejszą tendencję Indica, a drugi jest bardziej dominujący w Sativie. Co więcej, jeden z nich rozwija niezwykle piękne fioletowe odcienie na końcu kwitnienia.

Smak i aromat  Auto Malawi x Northern Lights obudzi Twoje zmysły niesamowitymi akcentami jogurtu truskawkowego, soku owocowego i drewna, któremu towarzyszą nuty kwiatów, cukru, żywicy i płatków śniadaniowych z miodem. Prawdziwa uczta dla zmysłów! Podczas degustacji tego zadziwiającego szczepu marihuany możesz cieszyć się zaskakującą podróżą, której nigdy nie zapomnisz. Wszystko zacznie się od niewiarygodnie wysokiego poziomu mózgowego, który stopniowo zmieni się w stan relaksu, w którym poczujesz się szczęśliwy jak zawsze. Niezapomniane przeżycie.


Type - Indoor, Outdoor

Genotype - 50% Indica / 50% Sativa

Genes - Old Killer Malawi x autoflowering Northern Lights

Flowering - 8-10 weeks

Yield - high

THC - 15%

Szczegóły produktu

Sex
Feminized
Flowering time
8 - 10 weeks
Genotype
Hybryda
Yield
400g+/-
THC Content
15-20%