Wysyłka Międzynarodowa

Wysyłamy na cały Świat używając  Poczty Polskiej, kurierów UPS, GLS, DPD I DHL

Jakość Gwarantowana a my się dogadamy !

Nasiona sprzedawane przez nas, pochodzą z prywatnych selekcji klonów i nasion.

Bezpieczeństwo Zakupów

Nasz sklep jest regularnie aktualizowany do najnowszej wersji strona jest zabezpieczona mocnym certyfikatem SSl.

Ponad 1200 odmian nasion.

Time left
Gnomes Seeds

Auto Pineapple Feminized (Gnomes Seeds)

Gnomes Seeds
€3.24 €4.50
Auto Pineapple Feminized by Gnomes Seeds. DESTINATION: Indoor / Outdoor. GENETICS: Pineapple Express x Unknown Ruderalis. TYPE: Indica Advantage. FLOWERING: 55 - 65 days from sprout. HEIGHT: Medium. PRODUCTION: 400 - 600 g / m2 - Indoor / 60 - 150 g from the Outdoor plant. Taste: Sweet, fruity. THC CONCENTRATION: 16 - 19%. EFFECTS: Relaxation,...
Time left
Gnomes Seeds

Zkittlez Feminized (Gnomes Seeds)

Gnomes Seeds
€3.24 €4.50
Fast Indian Hemp, with great taste and very nice inflorescences! The predominance of the Indica gene creates the beans dripping syrupy resin that are extremely hard. Despite its compactness, Marijuana exhibits very good resistance to hostile mold spores, the bane of every Dutch indoor farmer. The seeds can be purchased in our store only for a collector's...

Kim jestem ?

O nas, o mnie, o Tobie i o Nasionach Marihuany.

Nasiona Marihuany w Gnomesgarden.pl - internetowy sklep z pechami.

Polecam i zapraszam!

Jedna pasja miliony ludzi!

Kim jestem i dlaczego Gnomes Garden?

Dlaczego ja? To proste, ale jednak trochę muszę o tym nabazgrać, bo nie jest to jednak takie oczywiste dla osoby, która trafiła do nas pierwszy raz a chcemy, żeby została z nami i tworzyła nasz kolekcjonerski świat, taki kącik dla pasjonaty.

Gnom to 100 % zadowolenia i Zero walenia w ch..a

Dlaczego ja? Dlaczego Gnom? Bo wspierając pasjonatę, który dzieli się wiedza, jak i niezwykłymi gratisami to coś fajnego! Bo nie widzę w Was tylko pieniądza, robię to, co kocham i robię to dobrze, ponieważ kupuję rzeczy, przywożę i dziele się nimi z Wami. Dla mnie każdy klient to wyjątkowy klient, czy kupujesz 1 raz, czy setny zawsze jesteś ważnym klientem, zawsze są jakieś niespodzianki dla Was, bo ja właśnie tym żyję, bo kocham to jak i wy to kochacie, i to zrozumiale - bo wiem co czujecie kupując nasiona marihuany i wiem jakie to dla was jest ważne. Pracuje nad sklepem i ulepszam go, odświeżam opisy, tak żebyście mieli wiarygodne źródło wiedzy. Tworzę blog, piszę i tłumaczę co wiem, jest to rozwój dla Was i dla mnie. Lata mojej pasji, zapisane w internecie i dostępne dla ludzi, którzy dopiero co stawiają swoje pierwsze kolekcjonerskie kroki.

Nie chciałbym, żebyście czuli się tylko jako klienci, dla mnie to coś więcej, to pasja która nas wszystkich łączy. Gnom to wciąż rozwijający się sklep najprawdziwszego pasjonaty.

Siemka, z tej strony Gnom, czyli nasionkowy skrzat – fanatyk, który żyje marihuaną, a marihuana żyje w nim. Prawdę mówiąc, była to miłość od pierwszego wejrzenia, żadna tam przypadkowa randka, nic więc dziwnego, że jest nam razem tak dobrze już tyle lat, nie chwaląc się, nasza znajomość trwa już blisko dekadę.

Kiedy zaczęła się moja pasja, nabywałem nasiona z różnych sklepów i banków nasion, lecz w tamtych latach zbyt daleko na nich nie zaszedłem. Postanowiłem, że dam ludziom, swoim przyszłym klientom, to czego nie potrafiłem znaleźć u innych. Tak właśnie powstał

,z pasji, z chęci posiadania dobrych, pewnych Legalnych Nasion z "THC" oraz z chęci zaoferowania takich właśnie nasion każdemu, kto zdecyduje się zrobić u Gnoma zakupy.
Skromnie uważam, że Gnom to bardzo dobry sklep. Wiem co sprzedaję i wiem, że klient zawsze może na mnie polegać. Kieruje się dewizą, że zadowolony Klient – to zadowolony Skrzat, czyli ja.

Tylko u gnoma kupisz bardzo drogie nasiona, jak i tanie nasiona konopi. Jak nikt inny na świecie żyję Merry od rana do nocy. Opętał mnie jej zapach, soczysta żywica, po prostu 100% pasji, 100% miłości, 200% poświęcenia i 100% jarania się jaraniem.

Kim jestem? Skąd pochodzę? Ile bym nie napisał, i tak będzie to tylko mały procent mojej nieopisywalnej po prostu zajawki, jaką mam na punkcie Merry Jane.

Opowiem wam kilka rzeczy o sobie i działaniu sklepu, ażebyś Ty jako klient wiedział coś więcej o mnie, oraz żebyśmy mogli się lepiej poznać i nawzajem sobie zaufać.

Czasy się zmieniają - jak to było w jednym polskim filmie - pojawiły się komputery, amfetamina, i nasiona feminizowane.
Jako że jestem Polakiem mieszkającym w Irlandii, jako swój rynek docelowy wybrałem Polskę. Ani razu nie przyszło mi nawet do głowy, że skoro mieszkam w Irlandii, to będę sprzedawał nasiona tutaj. Nie. Od początku chciałem, żeby Skrzat był w Polsce.

Na początku wysyłaliśmy paczuszki z Irlandii do Polski pocztą irlandzką, wszystko było fajnie, do czasu rozkwitu Inpost . Paczkomaty, pobrania, paczkomaty, pobrania – nie miałem szans konkurować czasem wysyłki ze sklepami mającymi magazyny w Polsce.

Padł więc pomysł, żeby znaleźć zaufaną osobę, która będzie gnomowe paczki rozsyłać po Polsce. Tak też się stało, więc od teraz mamy nasionka dostępne w Polsce, jak i jesteśmy połączeni z producentami, od których bezpośrednio kupujemy nasiona. Zdarza mi się skupować nasionka od forumowych kolegów, ażeby udostępnić je dla nieco szerszej publiczności.

Nasz sklep jest sklepem internetowym – nie ma możliwości odbioru osobistego.

Świeżość Nasion marihuany.

Świeżość nasion nadających się do sprzedażny to 3 lata, tyle mówią producenci, że taki okres na nasionku nie powoduje spadku kieł kowalności. Po 2 latach od zakupu przez nas nasion, nie sprzedane opakowania idą na wyprzedaż, lub do rozdania jako dodatkowe gratisy dla naszych klientów.

Przechowywanie nasion odgrywa kluczową rolę w ich świeżości, nasiona trzyma się w lodówce, w stałej temperaturze od 4 do 8 stopni Celsjusza, żeby miały idealne warunki, lub w zamrażalce. Należy pamiętać, że częste wyciąganie nasion z zimnych warunków do ciepłych narusza ich świeżość i nie powinno się tak robić zbyt często, w końcu nasionko w chłodnych warunkach śpi i czeka na wybudzenie, wiec światło, ciepło, jak i wilgoć są głównymi bodźcami dla nasionka, że proces kiełkowania właśnie się zaczął.

Bezpieczeństwo zakupów u gnoma.

Zakupu u Gnoma to więcej bezpieczeństwa, niż klient może sobie wyobrazić. To już 12 lat jak oferujemy swoje usługi, dużo się nauczyliśmy przez te lata, poprawiliśmy co tylko mogliśmy, aby nasi klienci czuli się jak najbezpieczniej składając u nas zamówienie. Nasze dane są szyfrowane SSL. Pewny sprzedawca nie zatrudnia nowych, niezaufanych ludzi. Ręczę za swojego pracownika.

Jak nam idzie na dzień dzisiejszy ?

Lat na Rynku
Lata Doświadczenia
Produktów
Ilość Sprzedanych Nasion
600+
Orders
600+
Zadowolonych Klinetów

Ponad 1200  rodzajów odmian nasion Marihuany.

Slabej jakośći nasiona dadzą słabej jakości suszi
Follow us on
INSTAGRAM
Product added to wishlist
Product added to compare.

We use cookies and similar functions on this website to process information about end devices and personal data. Processing is used for purposes such as statistical analysis/measurements, personalized advertising. This consent is voluntary and is not required to use our website.