Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -20%
Orange Bud Feminizowane (Dutch Passion)
  • Orange Bud Feminizowane (Dutch Passion)

Orange Bud Feminizowane (Dutch Passion)

12,76 € Zniżka 20%
15,95 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nasiona Marihuany Orange Bud jest jedna z oryginalnych odmian Skunk (100% Skunk!) i wciąż jedna z najlepszych w historii.  Orange Bud została wyselekcjonowana z wyjątkowych genetyk Skunk we wczesnych latach ’80 i jest pełną mocy, bardzo stabilną odmianą, która świetnie radzi sobie zarówno indoor, jak i outdoor, z każdym medium do uprawy. Nawet początkujący hodowcy potwierdzą, że Orange Bud jest łatwa i przyjemna w uprawie, produkując gęste, twarde buds, pokryte kryształkami i pięknymi, pomarańczowymi włosami.

Wielokrotny zwycięzca pucharów w latach ’80 i ’90, Orange Bud pozostaje klasycznym Skunkiem, którym delektują się koneserzy.  Orange Bud jest szczególnie znana ze zbiorów w uprawie SOG. Pełne mocy palenie jest uskrzydlające i mózgowe, dobre dla osób aktywnych. Unikalny smak jest słodki, z wyraźnymi cytrusowymi nutami nektaryny i pomarańczy.

Orange bud pozostaje w pierwszej piątce bestsellerów, z wielu powodów – stabilność, moc, łatwość uprawy i duże zbiory. Fani Skunka, nie czekajcie dłużej, kupcie już dzisiaj!

Rodzaj - nasiona feminizowane                        
Przeznaczenie - Indoor
Typ - Przewaga Sativa
Pochodzenie - Skun
Okres kwitnienia - 8 tyg. 
Plon - Bardzo duży
THC - 16.5%
Opakowanie - 3szt. 5szt. 10szt.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%