Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

  • -25%
Golden Berry Feminizowane (DNA Genetics)
  • Golden Berry Feminizowane (DNA Genetics)

Golden Berry Feminizowane (DNA Genetics)

10,50 € Zniżka 25%
14,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Golden Berry produkuje wspaniałą roślinę o średniej wielkości marihuany o wytrzymałej strukturze, średniej odległości między węzłami i średniej wielkości liści. Niektóre fenotypy wykazują urzekające odcienie fioletu / lawendy podczas kwitnienia i wszystkie mają bardzo przyjemne właściwości owocowe. Ponieważ nie jest szczególnie odporny na wilgoć, wymaga monitorowania, ale nadal łatwo nagrodzi nas zwartymi wydłużonymi pąkami.

Golden Berry musi mieć wystarczająco dużo miejsca, aby rosnąć wygodnie w pomieszczeniach zamkniętych, a szczególnie cieszy się klimatem umiarkowanym / śródziemnomorskim, a także przytulną atmosferą szklarni. Dzięki wysokiej produkcji żywicy bardzo łatwo jest uzyskać ekstrakcje żywicy o wysokiej jakości. Co więcej, to nasienie konopi rośnie w doskonałej roślinie macierzystej, dzięki czemu można go doskonale wykorzystać do produkcji klonów.

Smak i aromat Golden Berry są intensywne i owocowe, z nutami cytrusowymi, dojrzałymi owocami i przyprawami. Nasiona marihuany są idealne dla osób szukających zrównoważonego, zarówno mózgowego, jak i fizycznego, silnego efektu o długim czasie trwania.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
10 tygodni lub dłużej
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%