Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Obecnie brak na stanie
Dj's Gold Feminizowane (DNA Genetics)
  • Dj's Gold Feminizowane (DNA Genetics)

Dj's Gold Feminizowane (DNA Genetics)

14,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Dj's Gold od DNA Genetics to nasiona marihuany, które pochodzą z połączenia Blueberry z elitarnym klonem Jew Gold Cut. Rezultatem jest wysoko wydajna, szybko kwitnąca, łatwa w uprawie i  dominująca w sativie odmiana konopi, która rośnie silnie i energicznie.

Dj's Gold produkuje średniej wielkości / dużą roślinę marihuany o wytrzymałej strukturze, średniej odległości między węzłami i średniej wielkości liści.Szybko dojrzewa i dostarcza mnóstwo doskonałej jakości plonów dzięki dużym, zwartym i żywicznym pączkom w bardzo krótkim czasie.

Dj's Gold zapewnia doskonałe wyniki we wnętrzach z dowolnym rodzajem systemu uprawy i cieszy się klimatem umiarkowanym / śródziemnomorskim oraz przyjemną atmosferą szklarni na zewnątrz. Z uwagi na wysoką wydajność i wysoką jakość, ziarno Kush doskonale nadaje się do opracowywania ekstraktów z żywicy domowej, pod warunkiem, że otrzymuje standardowe dawki nawozów .

Dj's Gold ma intensywny smak i aromat z nutami cytryny, sosny, jagód i Kush. Nasiona  są idealne dla osób, które szukają psychicznie i fizycznie zrównoważonego efektu o długim czasie działania.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%