Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Cannalpe Haze Feminizowane (DNA Genetics)
  • Cannalpe Haze Feminizowane (DNA Genetics)

Cannalope Haze Feminizowane (DNA Genetics)

14,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Cannalope Haze autorstwa DNA Genetics to nasiona marihuany, które pochodzą z połączenia meksykańskiego Michoacána i szczepu Haze Brothers. Rezultatem jest wysoko wydajna, szybko kwitnąca, łatwa w uprawie, dominująca w sativie odmiana konopi, która rośnie silnie i energicznie.

Cannalope Haze produkuje roślinę marihuany o odpornej strukturze, dużej odległości między węzłami i cienkimi, wydłużonymi liśćmi. Rośnie tak energicznie, że konieczne jest ograniczenie czasu cyklu podczas uprawy w pomieszczeniach, aby kontrolować jej rozmiar. Jej  liczne gałęzie mają zwarte, wydłużone pąki pokryte żywicą. Odporną również na pleśń i choroby.

Chociaż Cannalope Haze dobrze rośnie w pomieszczeniach, kwitnie w ciepłym klimacie śródziemnomorskim, a nawet w szklarni. Bez wątpienia nasiona, których nie powinno zabraknąć w kolekcji miłośników Sativy. Z zadowoleniem przyjmuje pełne nawożenie, umożliwiające jej wykorzystanie potencjału. Eksperci od Old School natychmiast dostrzegają dawne przyjemne odczucia, które zawiera to nasiona.

Cannalope Haze to nasiona marihuany, których smak i aromat są intensywne, z nutami melona, ​​cytrusów i kwiatów. Nasiona marihuany są idealne dla osób poszukujących efektu euforii, klarownego i mocnego długiego działania .


    
Nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz
    
Seks: feminizowany
    
Genotyp: 95% Sativa / 5% Indica
    
Genetyka: Haze Brothers x Mexican Michoacán
    
Kryty okres kwitnienia: 8-10 tygodni
    
Czas zbiorów na zewnątrz: koniec września / początek października
    
Wewnętrzna wydajność: 500 g / m2
    
Wydajność zewnętrzna: 600-800 g / roślina
    
THC: wysoki

"

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
10 tygodni
Wysokość
Wysoka
Genotyp
Głównie Sativa
Plon
500-600g
Rośnie
Indoor
Zawartość THC
Między 15-20%