Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
White Widow XXL Auto Feminizowane (Dinafem)
  • White Widow XXL Auto Feminizowane (Dinafem)

White Widow XXL Auto Feminizowane (Dinafem)

11,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

White Widow XXLAuto od Dinafem to jeszcze lepsza odsłona White Widow kwitnącej automatycznie. Udało nam się ustabilizować wersję o jeszcze większej produktywności i jeszcze bardziej oszronionych żywicą topach niż kiedykolwiek wcześniej. W 80 dni rośliny dają 400-450g/m2 indoor i 60-170g/roślinę outdoor. Topy są cierpko-słodkie, mają mocny smak i zapach oraz silne, długie, medyczne działanie.

White Widow XXL Autokwitnąca to roślina  idealna jeśli posiadamy małą przestrzeń do hodowli wewnątrz lub jeśli poszukujemy dyskretnej uprawy na zewnątrz. Wskazane jest dodanie 30% kokosa do ziemi oraz częste nawadnianie ale w niewielkich ilościach . W przypadku użycia do celów leczniczych zaleca się nawożenie rośliny organicznymi nawozami.
Nasiono cannabis White Widow XXL Autokwitnąca ma bardzo intensywny smak i aromat z nutą świeżych i słodko-kwaśnych kwiatów. Jej działanie jest silne, odprężające i długotrwałe. To odmiana cannabis autokwitnącej doskonałej do głębokiego odprężenia i do celów terapeutycznych.

Genotyp : Głównie Indica

Genetyka:  White Widow elite clone x White Widow Auto

Czas kwitnienia : 80 dni

Plon : 400- 500g/m2 Indoor

THC: Wysoki

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%
Kolor
Biały