Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Remo Chemo Feminizowane (Dinafem)
  • Remo Chemo Feminizowane (Dinafem)

Remo Chemo Feminizowane (Dinafem)

12,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Remo Chemo to krzyżówka Remo Chemo x Remo Chemo od Dinafem. To  silny i stabilny szczep o  właściwościach terapeutycznych i wysokiej zawartości THC.

Remo Chemo jest gęstą i wytrzymałą rośliną o przewadze genotypu  Indica, która musi być równomiernie przycinana.  Pod koniec kwitnienia jej ciemnozielone liście mają tendencję do  purpurowych barwy, które są czasem tak ciemne, że wydają się prawie czarne.Przepiękny widok.

Jej pąki są, jednolite i zwarte, gęste i niesamowite żywiczne. Oprócz tego poziomy THC są wysokie, łatwo przekraczając 20%.

Wytrzymała roślina wspaniale poradzi sobie w niekorzystnych warunkach suszy , Dominującym zapachem jest klasyczny Kush,  Silny i intensywny, długotrwały posmak na  podniebieniu i przypominający typowe klasyczne smaki kalifornijskie Nuty  ziemi, benzyny i pieprzu czarnego sprawia , że jej smak i aromat jest po prostu pyszny .

Odmiana o potencjale medycznym .

Remo Chemo zapewnia silny efekt, który dzięki wysokiemu poziomowi THC pomaga łagodzić efekty uboczne leczenia raka (wymioty i nudności), zwiększa apetyt i zmniejsza ból. Ale Remo Chemo może być używany również w celach rekreacyjnych, silny efekt psychoaktywny dla zaawansowanych miłośników wysokich dawek THC.

Genetyka: Remo Chemo x Remo Chemo

Genotyp: 35% Sativa/ 65% Indica

Kwitnie Indoor: 65-70 dni

Kwitnie Outdoor: Połowa pażdziernika

Wydajność Indoor: 500gr/m2

Wydajność Outdoor: 1000gr/roślinę

THC: ponad 20%

CBD: 0,1%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Między 20-25%
Kolor
Fioletowy