Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Orange Juice Dinafem Feminized
  • Orange Juice Dinafem Feminized

Orange Juice Feminizowane (Dinafem)

9,00 €

Orange Juice to hybryda oparta na Sativie z silnym wzrostem pionowym i licznymi gałęziami o niezwykłej gęstości. Orange Juice jest jedną z najbardziej orzeźwiających odmian konopi.

Nasion w opakowaniu
Ilość

Orange Juice jest jedną z najbardziej orzeźwiających odmian konopi w naszym katalogu. Oparty na sativie, z grubymi i kolczastymi kwiatami, dającymi przełomowy aromat mandarynki, niespotykany nigdy wcześniej w konopiach indyjskich. Jej bogaty profil terpenowy jest bez wątpienia jej najbardziej charakterystyczną cechą. Dlatego uprawa soku pomarańczowego jest jak uprawa nasion, których terpeny zostały przeniesione na zupełnie nowy poziom.

Zapach słodkich pomarańczy, takich jak mandarynka. Jej smak jest szczery i niesamowicie odświeżający.

EFEKT: Przygotuj się na miażdżącą falę szczęścia z przyjemnym odczuciem ciała.

Orange Juice to hybryda oparta na Sativie z silnym wzrostem pionowym i licznymi gałęziami o niezwykłej gęstości. Główna centralna cola jest zdecydowanie najgrubsza ze wszystkich, ale wiele zestawów bocznych gałęzi nie jest daleko w tyle. Mocny i energiczny, z kwitnieniem, które zamyka się w około 9-10 tygodni i pięknym jasnozielonym zabarwieniem odziedziczonym po jej linii Skunk.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
600g+/-
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Powyżej 25%