Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • -20%

Dinamex Feminizowane (Dinafem)

8,80 € Zniżka 20%
11,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dinamex jest wyjątkowej jakości hybrydą, stworzona z użyciem najlepszych Kalifornijskich genów. Skrzyzowaliśmy Cali Sour, która jest krzyżówką California Orange x Sour Diesel x Mexican Sativa, z Emerald OG Kush, który jest tym którego używamy w Dinafem, i tym który wierzymy iż jest jednym z 5 najlepszych na świecie.

Działanie jest silne, przejrzyste i długotrwałe dzieki dużej zawartości cannaboidów i bardzo powoli narastającej tolerancji przy długotrwałym użyciu.

Dinamex rosnie gwałtownie.Struktura rosliny jest dosyć otwarta a kwiatostany mają zwyczaj być nieco mniejsze, lecz bardzo gęste i ciężkie.Odstępy między odrostami pozwalają światłu dosięgnąć wewnętrznych partii roślin, co skutkuje równej wielkości kwiatostanom na całej roślinie.

Zbiory następują po 9 tygodniach wewnątrz lub 10 listopada na zewnątrz.Aczkolwiek istnieje fenotyp któremu zajmuje to tydzień mniej.

Dla tych którzy szukają różnych smaków i efektów z Europejskiego rynku , ta odmiana jest wspaniałym reprezentantem tego co kalifornia ma do zaoferowania.

Płeć: Feminizowane
Cali Sour x Emerald OG Kush
Kwitnienie wewnątrz: 60 dni
Zbiory na zewnątrz: połowa listopada
Zbiory wewnątrz 550 g/m2
Wysokość na zewnątrz: 3m

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor