Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Critical + Autoflowering Feminizowane (Dinafem)
  • Critical + Autoflowering Feminizowane (Dinafem)

Critical + Autoflowering Feminizowane (Dinafem)

11,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 8,80 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Critical + Automatic to hyrbyda Indica/Sativa/Ruderalis, powstała po skrzyżowaniu linii Critical+ i Rodarunner.
Selekcjonowaliśmy rośliny najbardziej podobne do rośłiny matki i krzyżowaliśmy je z męskimi roślinami o najmocniejszym zapachu.
Rezultat selekcji najlepszych roślin to nowa, automatycznie kwitnąca odmiana o wyśmienitym smaku i zapachu, zachowująca duże zróżonicowanie genetyczne, które zapewnia optymalną odporność na szkodniki i choroby.
Critical+ Automatic ma taką samą, otwartą strukturę jak normalna odmiana Critical+ dzięki czemu światło z łatwością dociera do całej rośliny i topy dobrze się rozwijają na wszystkich gałęziach.
Średnia Wysokość to 80-90cm indoor; liście są limetkowo-zielone, co przypomina nam normalną odmianę Critical+, znaną ze swych masywnych Plonów i wyjątkowo intensywnego, słodkiego smaku.
Topy są grube, mają dużo białych włosków, które pod koniec kwitnienia stają się mocno pomarańczowe, co pokazuje nam domieszkę genów skuna.
Nie jest to dokładna kopia Critical+ ale każdy, kto zna tą odmianę rozpozna jej cechy w tym automacie. Jesteśmy dumni z rezultatu.
Udało nam się ustabilizować ekstremalny, owocowy smak i pomarańczowe włoski na topach, które zapewniły Critical+ ogromny sukces.
Każdy będzie usatysfakcjonowany tą odmianą.

Critical + Autoflowering jest hybrydą o intensywnym smaku, słodkim i owocowym, dlatego też jest nowością wśród odmian automatycznie kwitnących.
Critical+ Autoflowering to odmiana o regularnym układzie wzrostu, charakteryzującym się szerokimi międzywieźlami, które faworyzują otwartą strukturę, typową dla Critical+...
W fazie dojrzewania, wytwarza dużą ilość pomarańczowych słupków i wydziela zapach, który ewidentnie wydaje się być odziedziczony po Critical+, o silnym, słodkim i owocowym aromacie.
Tekstura i wygląd topów jest dość podobna do Critical+, gąbczaste, gęste, zwarte, gdyż zwiększyła się bardzo proporcja kwiatów w stosunku do proporcji liści.


Genotyp: Głównie Indica

Genetyka: Critical+ x Ruderalis

Wysokość: do 80cm

Kwitnie Indoor: 65-70 dni / 25-100 plant

Zbiory Outdoor: Październik / 70-200 g/plant

THC: Wysokie

CBD: Wysokie

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%