Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

  • -18%
Blue Kush Autoflowering Feminizowane  (Dinafem)
  • Blue Kush Autoflowering Feminizowane  (Dinafem)

Blue Kush Autoflowering Feminizowane (Dinafem)

8,20 € Zniżka 18%
10,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nasiona marihuany Blue Kush Autokwitnące od Dinafem Seeds to odmiana autokiwtnąca feminizowana, która jest owocem połączenia pomiędzy odmianą Auto Bluberry  oraz OG Kush Autoflowering . Wynikiem jest odmiana autokwitnąca i intensywnie owocowa, która z dumą ucieleśnia cechy swojego feminizowanego przodka.

Chodzi o wersję autokwitnącą Blue Kush , co pozwala hodowcom konopi, prowadzącym swoje hodowle w strefach o niezbyt sprzyjającym klimacie, na uprawę produktu wysokiej jakości, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Nasiona marihuany Blue Kush Autoflowering wytwarzają wspaniałe rośliny marihuany, osiągające średni wzrost i które uprawiane są z dużą łatwością. Są żywotne, ich okres kwitnienia jest krótki, wytwarzają soczyste i zwarte topy wypełnione żywicą. Ich delikatne i słodkie cechy owocowe to autentyczny prezent dla zmysłów.

Przy uprawie nasion marihuany Blue Kush Autoflowering wewnątrz, łatwo jest osiągnąć dobre wyniki, zwłaszcza w ograniczonych przestrzeniach, chociaż na zewnątrz równie dobrze rozwijają się w klimatach umiarkowanych, śródziemnomorskich lub w szklarniach. To nasienie konopi wymaga standardowego odżywiania, unikając jego nadmiaru, nawadnianie powinno być częste ale w niewielkich ilościach. Zaleca się dodawanie 1/3 kokosu do mieszanki ziemi, w celu ulepszenia natlenienia substratu.

Nasiona marihuany Blue Kush Autoflowering posiadają bardzo wyraźny aromat i smak, z nutami owoców i ropy naftowej. Jej wyraźne i długotrwałe działanie utrzymuje dobrą równowagę fizyczną i umysłową. Chodzi o doskonałą marihuanę do degustowania się przyjemnymi momentami odpoczynku w samotności lub w dobrym towarzystwie.

Odpowiednia do uprawy wewnątrz i na zewnątrz

Płeć: autokwitnąca feminizowana

Genotyp: 50% Indica / 50% Sativa

Krzyżówka: Blueberry Auto x OG Kush Auto

Kwitnienie wewnątrz: 75 dni

Zbiory outdoor: od kwietnia do października

Plon wewnątrz: 350-400 g/m2

Plon na zewnątrz: 50-170 g/roślina

Wysokość: do 150 cm

THC: wysoki

CBD: niski

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni lub krócej
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
400g+/-
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%