Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

  • -18%
Blue Cheese Autoflowering Feminizowane (Dinafem)
  • Blue Cheese Autoflowering Feminizowane (Dinafem)

Blue Cheese Autoflowering Feminizowane (Dinafem)

6,56 € Zniżka 18%
8,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Blue Cheese Auto to rezultat skrzyżowania naszych najlepszych roślin Cheese Auto z nową linią Blueberry Auto.
Efektem jest odmiana łącząca intensywny smak i zapach, spotykany tylko w odmianach Cheese, z przyjemną, łagodną nutą borówek.
Problem smaku i zapachu jaki miały pierwsze odmiany kwitnące automatycznie to już przeszłość.
Zapach jest intensywny, słodki i serowy a smak wyśmienity.
Blue Cheese Auto jest niesamowicie żywiczny co sprawia że idealnie nadaje się na hasz, który będzie miał niepowtarzalny smak i zapach.
Rośliny gotowe są po 10 tygodniach i osiągają do 1,2m.

Po pięciu latach selekcji i krzyżowania automatycznie kwitnących odmian, zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam skrzyżować nasze najlepsze gamy Auto, a następnie wybrać spośród nich jedynie najlepsze połączenia.
Skrzyżowaliśmy nasze najlepsze rośliny odmiany Cheese Autoflowering z nową linią Blueberry Auto. Wynik jest nie do pobicia: smak jest niewiarygodnie intensywny, typowy dla Cheese, który doskonale łączy się z owocową nutą Blueberry, a smak suchej trawy, automatycznie kwitnącej odmiany, nie jest niczym innym jak złym snem dla tej odmiany, będącej piękną damą o przenikliwym aromacie i o egzotycznych kolorach. Jej aromat to połączenie zapachów owoców leśnych i sera typowego dla Cheese. Jej smak jest silny i słodki, z końcowym posmakiem typowym dla Cheese.
Oprócz wyśmienitego smaku, obficie wytwarza lepką żywicę, idealną do uzyskiwania haszyszu o intensywnym smaku jagód i Cheese. W odpowiednich warunkach hodowli, łatwo osiąga 1,2 m wysokości, i po zaledwie 10 tygodniach uprawy jest gotowa do zbioru. To prawdziwa rozkosz dla zmysłów, którą możesz się delektować na balkonie, tarasie, w szklarni, guerrilla lub na uprawie indoor.


Genotyp : Głównie Indica
Genetyka: Cheese Auto x Blueberry Auto
Wysokość : do 130cm)
Czas kwitnienia : 7 - 9 tygodni
Plon : 500g/m2 Indoor

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Rośnie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%