Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Blue Amnesia XXL Auto Feminizowane (Dinafem)
  • Blue Amnesia XXL Auto Feminizowane (Dinafem)

Blue Amnesia XXL Auto Feminizowane (Dinafem)

8,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 6,40 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Blue Amnesia XXL Auto od  Dinafem Seeds to feminizowany  automatyczny szczep konopi Cannabis Sativa / Indica / Ruderalis, który powstał w wyniku skrzyżowania Blueberry , Oryginalnej Amnezji i Ruderalis. Jest to doskonały szczep marihuany, dzięki któremu można uzyskać wysokiej jakości plony bez komplikacji i w krótkim czasie.

Dzięki swojemu rodowitemu  pochodzeniu , ten automatyczny szczep wykazuje świetną równowagę na wszystkich poziomach. Jest to elegancka, szybko kwitnąca, łatwa w uprawie, średniej wielkości, energiczna roślina marihuany, która rozwija małe międzywęźle i wydłużone zwarte pąki pokryte żywicą. Ten automatyczny szczep trzeciej generacji wykazuje dobrą stabilność.

Blue Amnesia XXL Auto ma piękne fioletowe - niebieskie  barwy, jeśli jest wystawiona na różnicę temperatur (10 C)  w nocy w porównaniu do dnia. Najlepiej byłoby, gdyby zasadzono go w połowie maja, aby maksymalnie wykorzystać intensywne światło i fotoperiod sezonu. Dodanie 30% kokosa do mieszanki gleby poprawi natlenienie i przyspieszy różne procesy metaboliczne.

Jego smak i aromat są głębokie z łagodnymi nutami jagód i czarnego pieprzu. Długotrwały efekt jest silny, fizyczny i psychiczny. Jest to doskonała odmiana marihuany do prowadzenia żywych debat z przyjaciółmi.

Krzyż: Oryginalna Amnesia x Blueberry x Ruderalis
Kryty okres kwitnienia: 75-80 dni
Czas zbiorów na świeżym powietrzu: od kwietnia do października
Wewnętrzna wydajność: 400-450 g / m2
Wydajność na zewnątrz: 60-170 g / roślina

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%
Kolor
Fioletowy