Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Auto Gorilla Feminizowane (Dinafem)

12,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 9,60 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Automatyczne Nasiona Marihuany Gorilla zamienia się w średniej wielkości rośliny marihuany, które pasują do małych przestrzeni, dzięki czemu są najbardziej dyskretnymi towarzyszami. Jej krzaczasta struktura z długimi odstępami międzywęźlowymi pozwala na dotarcie powietrza i światła do każdego topa, co zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z pleśnią. Ma niewiarygodnie piękne liście o limonkowym odcieniu, które do końca kwitnienia pokrywają się grubą warstwą białej i lepkiej żywicy. Pomimo tego, że jest w pełni automatycznie kwitnącym szczepem, potrzebuje nie więcej niż 30 dni od siewu do kwitnienia, jej plon jest porównywalny w stosunku do tej oferowanej przez oryginalną kobiecą wersję Gorilla.

Auto Gorilla potrzebuje bardzo niewielkiej pomocy, aby się rozwijać prawidłowo. Dzięki genom rudealis jest niezwykle łatwa w uprawie. Gotowa w zaledwie 75 dni od nasiona. Będziemy w stanie zebrać z tego automata wystarczająco duży plon, który zadowoli doświadczonego jak i początkującego hodowce. 

Auto Gorilla charakteryzuje się mocnym i silnym zapachem paliwa. Jej działanie nie jest mocne - jest super potężne. Przygotuj się na ogrom euforii, która stopniowo staje się w relaksujący stan. Oczywiste jest, że pomimo tego, że jej efekt jest łagodniejszy niż efekt dostarczony przez oryginalnego  sezonowego Gorilla, może być nadal zbyt silny dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do radzenia sobie z wyjątkowo silnymi odmianami.

Płeć: Automatycznie kwitnące

Genotyp: 50% Indica / 50% Ruderalis

Nadaje się do: Wewnątrz i na zewnątrz

Długość życia: 75 dni

Wydajność wewnętrzna: 450 g / m2

Czas zbiorów na zewnątrz: Kwiecień / październik

Plon na zewnątrz:200 g / roślinę

Wysokość na zewnątrz: 1,5 m

THC: 19%

CBD: 0,2%

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
Głównie Indica
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 20-25%