Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Unknown Kush Feminizowane (Delicious Seeds)
  • Unknown Kush Feminizowane (Delicious Seeds)

Unknown Kush Feminizowane (Delicious Seeds)

12,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 9,60 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Nasz nowy szczep, który postanowiliśmy nazwać "Unknown Kush" (DS23), ma wysoki poziom THC i został opracowany do celów leczniczych.

Aby to osiągnąć, wykorzystaliśmy jeden z najbardziej poszukiwanych szczepów w amerykańskich apteczkach leczniczych, ze względu na jego właściwości terapeutyczne, które są bardzo przydatne w leczeniu takich chorób, jak:

- Zaburzenia snu
- Zaburzenia odżywiania
- Analgezja

BAY 11, szczep sativa, który zdobył Nagrodę Cannabis Cup 2011 High Times, został wysłany do nas jako klon bezpośrednio z Kalifornii.

Aby osiągnąć nasz cel, jakim jest stworzenie wysokiej jakości nasion leczniczych, przeszliśmy do tego drugiego szczepu, którego genetyki nie chcemy ujawnić i który po prostu nazwiemy UNKNOWN KUSH (DS23) i który to daje.

W rezultacie powstaje hybryda indica / sativa, która wydziela aromat Haze i Kush w tym samym czasie i która daje czysty, ale jednocześnie bardzo złożony smak, który jest bardzo przyjemną mieszanką abstrakcyjnych smaków z intensywnymi nutami kadzideł z kwasowymi śladami cytryn, która przywołuje te legendarne kusze  i które są tak wysoko cenione w USA.

Ta odmiana wytwarza tłuste, gęste, jasnozielone pąki, które są przyjemnie jednolite i mają bardzo wysoki stosunek PISTIL / LEAF, co sprawia, że ​​palenie ich jest prawdziwą przyjemnością.

Inną jej wysoce pożądaną cechą jest ogromna liczba wyprodukowanych trichomów, które pokrywają jej liście, kwiaty i gałęzie, tworząc grubą warstwę ŻYWICY, która nadaje roślinie lśniący wygląd.

Ta odmiana ma bardzo ważny "wymiar duchowy", a jeśli jest używana z szacunkiem i zdrowym rozsądkiem, ma ogromną zdolność do tego, abyś poczuł się pojednany  z samym sobą i resztą świata.


SEX: FEMINIZED
GENETYKA:  BAY 11 X UNKNOWN KUSH
METODA WZROSTU: WEWNĘTRZNE / ZEWNĘTRZNE
CZAS DOJRZEWANIA : WEWNĘTRZNE - 60 DNI / ZEWNĘTRZNE - PÓŹNY PAŹDZIERNIK
WYDAJNOŚĆ: 450-500 gr. WEWNĘTRZNE DO 800 OUTDOOR
SMAK: KUSH/ HAZE
EFEKT: LECZNICZY
THC: + 21%
WARTOŚĆ MEDYCYNA: INDICA / SATIVA

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
100% Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Indoor
Zawartość THC
Między 20-25%