Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
Marmalate Fast Version Feminizowane (Delicious Seeds)
  • Marmalate Fast Version Feminizowane (Delicious Seeds)

Marmalate Early Version Feminizowane (Delicious Seeds)

8,00 €
Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wybuchowa mieszanina smaków o duzym potencjale medycznym . Krytyczna Masa, która wygląda jak Sativa, ale z wyraźnymi cechami Indica i Lavender, Indica wygląda podobnie z tendencjami Sativy, a teraz jest w swojej pierwotnej wersji.

Ten szczep jest bardzo łatwy do uprawy i nadaje się do uprawy w każdym  podłożu i systemie. Jest również bardzo dobry do pobierania klonów. Jego szybki i energiczny rozwój oraz tolerancja przycinania sprawiają, że jest idealny dla SCROG. Jednakże jego konsekwentne kwitnienie sprawia, że ​​jest to bardzo dobra opcja dla Sea Of Green w doniczkach 7-11 litrowych  z 25-dniowym wegiem i przeszczepem przed rozpoczęciem cyklu kwitnienia. Konieczna jest troska o zarządzanie wysokością, ponieważ może ona dość mocno się wyciagać na indukcji i w fazie kwitnienia.

Produkuje duże,  pąki z dużą ilością trichów o bardzo intensywnym i przenikliwym aromacie. Przy wdychaniu ma słodki smak winogron i lizaków ze słodkimi nutami wanilii lub bardzo aromatycznym drewnem.

Marmalat powoduje stymulację mózgu, a następnie bardzo przyjemne uczucie średniego fizycznego rozluxnienia . Jest bardzo odpowiedni do zastosowań leczniczych, ponieważ ma silne właściwości przeciwbólowe, możemy je przyjmować o dowolnej porze dnia, nie doświadczając nadmiernie psychotycznych efektów, które mogą być irytujące dla niektórych osób lub okoliczności.

Sex: Feminizowane
Linia: Critical Mass X Lavender 
Genotyp: 100% Indica
Przeznaczenie: Indoor/Outdoor
Czas kwitnienia Indoor: 40 dni
Harwest: na początku września
Wydajność: 350-500 gr / m2 Indoor / 400-600 Outdoor
Smak: Słodkie owoce, vanilia, drewniane nuty
Zapach: Bardzo intensywny, słodki, owocowy / ziemisty
Efekt: Relaksujący , stymulujacy i przeciwbólowy
THC: 21%
Wartość lecznicza: wysoka

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
100% Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Fast Version
Zawartość THC
Między 20-25%