Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Obecnie brak na stanie
Eleven Roses Feminizowane (Delicious Seeds)
  • Eleven Roses Feminizowane (Delicious Seeds)

Eleven Roses Feminizowane (Delicious Seeds)

10,00 €

Eleven Roses to szybka, ale przede wszystkim odporna na grzyby i szkodniki odmiana. Niska, mocna, wydajna. Perła od Delicious Seeds.

Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Z dumą przedstawiamy Wam naszą najnowszą pracę, Eleven Roses (DS31), odmianę, którą w Delicious Seeds uważamy za jedną z naszych najlepszych do tej pory i uważamy, że całkowicie zmieni scenę marihuany.

Zaczęliśmy go rozwijać ponad trzy lata temu i zaangażowaliśmy cały zespół hodowców w coś, co lubimy nazywać Projektem 11, z wyraźnym celem, który wydawał się prawie niemożliwy; ulepszyć naszą wyjątkową Sugar Black Rose (DS27), która zdobyła ponad 30 pucharów, i przenieść ją na wyższy poziom, w kierunku doskonałości kannabicznej.

Aby to zrobić, postanowiliśmy poszukać mężczyzny, który sprostałby zadaniu.

Mieliśmy na myśli genetykę ze Stanów Zjednoczonych, którą kochaliśmy w przeszłości, i która, jak sądziliśmy, będzie w stanie ulepszyć naszą Sugar Black Rose (DS27) z pewnymi wyjątkowymi cechami i odcieniami kolorów, które zrobiłyby wrażenie na wszystkich, którzy widzieli rośnie i dojrzewa.

Ostatecznie wybraliśmy imponującego samca Appalachian Kush, wyjątkowy wybór, który dał naszej Sugar Black Rose (DS27) nową paletę kolorów, smaków i aromatów, które przekonały nas wszystkich od samego początku, a pierwsza degustacja osiągnęła rzadką jednomyślność wśród cały zespół Delicious, sukces, który wyraźnie pokazał nam, że znaleźliśmy naszego nowego super mistrza i że znaleźliśmy klucz do ulepszenia „nie do pobicia”, i tak narodziła się nasza Jedenaście Róż (DS31).

Ta odmiana, która jak wspomniano powyżej, jest krzyżówką męskiego Appalachów Kusha i żeńskiej Sugar Black Rose (DS27), jest dość szybka, około 55 dni kwitnienia i ogólnie wspaniała roślina, która nie wymaga wzrostu i jest bardzo zobowiązująca .

Po wędzeniu roślina ta zaczyna lekko metaliczny smak typu „Kush”, ustępując po kilku sekundach subtelnym słodkim owocom i wilgotnym ziemistym nutom, które z pewnością cię mile zaskoczą.

Jak widać na zdjęciach, kolor liści podczas fazy kwitnienia jest niesamowity, jak jesienny dzień w wielkich lasach północy, który osobiście uważamy za fascynujący.

Jeśli chodzi o siłę działania, musimy powiedzieć, że jest dość silny, w odpowiednich rękach ten szczep może łatwo osiągnąć poziomy THC 24 - 25% i przy dość niskiej zawartości cbd.

Jest to dość krótka roślina, która nie rozwija wielu gałęzi w pomieszczeniu, kończąc w gęstym, jednolitym pąku, ale rozwija się energicznie na zewnątrz z dużą ilością bocznych gałęzi, zapewniając więcej niż doskonałą wydajność, a tylko jedna 1,5-metrowa roślina łatwo produkuje więcej niż 1000g.
Odmiana ta jest również bardzo odporna na pleśń i szkodniki, jak powiedzieliśmy, ogólnie bardzo łatwa w uprawie i bardzo cenna.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni
Wysokość
Średnia
Genotyp
100% Indica
Plon
600g+/-
Przeznaczenie
Fast Version
Zawartość THC
Między 20-25%