Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Eleven Roses Early Version Feminized
  • Eleven Roses Early Version Feminized

Eleven Roses Early Version Feminizowane (Delicious Seeds)

10,00 €

Eleven Roses fast version, to szybka, ale przede wszystkim odporna na grzyby i szkodniki odmiana. Niska, mocna, wydajna. Perła od Delicious Seeds.

Nasion w opakowaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

JEDENAŚCIE RÓŻ WCZESNA WERSJA, zachowuje właściwości swojej feminizowanej wersji. Ma ona jednak znacznie krótszy okres kwitnienia.

Blisko dwa lata temu firma Delicious Seeds wprowadziła na rynek odmianę ELEVEN ROSES, nie wiedząc o tym, że tworzą kamień milowy nasion marichunay. W ciągu ostatnich dwóch lat Jedenaście Róż stało się najlepiej sprzedającą się odmianą w obszernym katalogu Delicious Seeds. Ten bestseller, 100% hybryda Indica, teraz w wersji EARLY, na początku pokazuje nam metaliczny smak typu „Kush”, który po kilku sekundach ustępuje miejsca delikatnym niuansom słodkich owoców i mokrej ziemi . Te smaki z pewnością będą miłą niespodzianką.

Roślina jest raczej niską strukturą, która rozwija się w pomieszczeniu bez wielu konsekwencji, które kończą się gęstym i jednolitym pąkiem. W hodowli na zewnątrz rozwija się bardzo energicznie, rozwijając dużą liczbę bocznych gałęzi i zapewniając więcej niż doskonałą produkcję. W jednym zakładzie jest w stanie z łatwością osiągnąć wysokość 1,5 metra przy wydajności większej niż 1000 g !!! Z tego można zrobić bardzo silną ekstrakcję, która charakteryzuje się terpenami Kush i SBR.

Cienie, które pokazują liście podczas kwitnienia, które widać na zdjęciach, są czymś niesamowitym. Typowe dla jesiennych dni wielkich północnych lasów, byliśmy oczarowani jej kolorami i wspaniałymi efektami ELEVEN ROSES EARLY WERSION.
Wysoka zawartość THC i stosunkowo niskie cbd. Ta odmiana, która jest krzyżówką męskiej rośliny Appalachów i żeńskiej Sugar Black Rose (DS27), jest dość szybka w swoim cyklu kwitnienia. Ogólnie rzecz biorąc, jest to wspaniała roślina, bez wielu wymagań w czasie uprawy.

Jeśli chodzi o jej moc, musimy powiedzieć, że jest dość wysok, kamienna. W odpowiednich rękach ta odmiana łatwo osiąga odsetek THC wynoszący 24–25%. Pokazuje również dość niską zawartość CBD.

Jest to bardzo prosta roślina, odporna na wzrost, odporna na grzyby i inne szkodniki , która może obejmować bardzo szeroki zakres szerokości geograficznych i temperatur. Wiedząc, że jest to bardzo dobra opcja, niezależnie od tego, gdzie jest uprawiana wewnątrz lub na zewnątrz.

Wewnątrz będzie gotowa za około 45 dni kwitnienia, a na zewnątrz, na początku września na półkuli północnej lub na początku kwietnia na półkuli południowej.

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 tygodni lub krócej
Wysokość
Średnia
Genotyp
100% Indica
Plon
600g+/-
Rośnie
Fast Version
Zawartość THC
Między 20-25%