Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !
  • Obecnie brak na stanie
Delicious Candy Fast Version Feminizowane (Delicious Seeds)
  • Delicious Candy Fast Version Feminizowane (Delicious Seeds)

Delicious Candy Fast Version Feminizowane (Delicious Seeds)

8,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 6,40 €

Niesamowicie produktywny Półautomat, Medycznym działaniu! Mega żywiczne pąki dobrej Indica robią wrażenie, a zapach jest niesamowicie kuszący. Szybkie nasiona Fast Version gotowe na Outdoor już na poczatku września! Ziarenka Cannabis można w pełni legalnie kupić w naszym sklepie, jednak zabronione jest ich kiełkowanie na terenie Polski.

Nasion w opakowaniu
Ilość
Obecnie brak na stanie

Nasiona Konopi Półautomatyczne Delicious Candy Fast Version Feminizowane (Delicious Seeds) 

Aby stworzyć  Delicious Candy, skrzyżowaliśmy  dwie najlepsze komercyjne genetyki: Cheese, unikatową samicę pochodzącą z SKUNK x KUSH, która pojawiła się po raz pierwszy w latach 1988-89 i która została kultywowana gdzieś w "Chiltern Hills" przez zespół "squatter" zwany "Exodus" Co było kluczowe dla brytyjskiej działalności związanej z konopiami indyjską w latach 90. XX wieku.

Jego drugim rodzicem jest nasz własny Caramelo, który jest spektakularnym wyborem najlepszych egzotycznych fenotypów LAVENDER Indica i Sativa (SUPER SKUNK - BIG SKUNK KOREAN - AFGHANI-HAWAIIAN).

Rezultatem jest wybuchowy szczep na wielu poziomach. Rośliny wytwarzają duże gałęzie z dużą ilością pędów bocznych obciążonych pąkami. Stosunek kielicha / liści jest bardzo dobry, co ułatwia manicure oraz utrzymuje pąki lepiej wentylowane co oznacza, że ​​jest również bardziej odporna na choroby grzybowe i patogeny.

Pąki pokryte są tysiącami dużych gruczołowatych trichomów wypełnionych unikalnym, słodkim serowym zapachem. Smak ma ostry  drożdzowo/serowy z nutami   lukrecji i karmelu.

Delicious Candy przeniesie Cię do początkowego stanu euforycznego, nie będąc zbyt mózgowym, nie powoduje dysocjacji , który, po chwili , stanie się bardzo relaksujący i przyjemny.

Jest bardzo przydatny w przypadku długotrwałego medycznego użycia  ponieważ jego efekt pozwala na stosowanie w ciągu dnia , chociaż może być trochę zbyt narkotyczny . Polecany głównie na wieczór i noc dla celów relaksacyjnych i rozluźniuających 


-> OPIS TEJ ODMIANY NA NASZYM BLOGU!

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
6 - 7 tygodni
Genotyp
Głównie Indica
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Fast Version
Zawartość THC
Między 20-25%