Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Critical Jack Herer Auto Feminizowane (Delicious Seeds)

11,00 €
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 8,80 €
Nasion w opakowaniu
Ilość

Opracowanie tych genow bylo bardzo kompleksowym procesem. Jest to krzyzówka pomiędzy klonami dwóch bardzo specjalnych autokwitnących odmian Critical Bilbo oraz Jack Herer. Rezultatem jest szybki automat rosnący z wigorem, dobrze ukrzaczony, bogaty w kwiatostany. Stres bardzo zakłóca kwitnienie odmian automatycznych dlatego zalecane są optymalne warunki, by pozwolić tej roślinie ukazać pałnię swojego potencjału.

W związku z powyższym zaleca sie zapewnic odpowiednią ilość ziemii od poczatku wzrostu, pomijając w ten sposób etap przesadzania. Podczas gdy w uprawie indoor donica 7 litrów powinna wystarczyć tak dla outdoor wystarczająca powinna byc donica nie większa niż 11L. Wegetacja jest mocna i pelna energii od samego poczatku a pierwsze włoski powinny byc zauważalne już po 15 – 20 dniach po wykiełkowaniu. Roślina będzie kontynuować wzrost przez kilka nastepnych dni az do podwojenia lub nawet potrojenia rozmiaru.

Osiąga dojrzałość po okolo 65 – 70 dniach po wykiłkowaniu. W związku z licznymi odgałęzieniami jest uważana za roslinę bardzo produktywną. Critical Jack Herer ma slodkawy aromat który nabiera na sile i pikanterii podczas kruszenia. Smak jest ostrawy, pieprzny z nutkami owocowymi, kawowy w posmaku. Haj wchodzi niemal natychmiastowo, jest mocny i głównie na ciele jednak można też wyczuć nieco efektów na głowie co bywa przyjemne.

Początkowo efekt jest niemal euforyczny, powodujący śmiech, romowność czy tez chęć do robienia czegoś czy tez przejść się na spacer. Po chwili jednak staje się bardziej relaksujący i sprawia ż eta odmiana nadaje się do naprawdę szerokiej gamy zastosowań.

Additional info
THC 18%
Czas kwitnienia indoor 45 - 55 dni
Smak Cytrusowy
Yield Indoor/Outdoor 450 - 500g/m2 / 80g per plant
Zapach Średni
Efekt Euforyczny
Odporność na pleśń Wysoka
Płeć Feminizowane
Zastosowanie medyczne Bardzo wysokie

Szczegóły produktu

Płeć
Feminizowane
Czas kwitnienia
8 - 10 tygodni
Wysokość
Niska
Genotyp
Indica / Sativa
Plon
500-600g
Przeznaczenie
Autoflowering
Zawartość THC
Między 15-20%