Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Nasiona Marihuany Black Domina Early Version F1 Feminizowane od Gnomes Seeds

Czytane przez 1234, Apr 20, 2020

Nasiona Marihuany Black Domina Early Version F1 Feminizowane, od Gnomes Seeds

Nasza Gnomsłavicka propozycja Nasion Konopi dla fanów drzewek Indica. Black Domina to Półautomatyczny szczep Cannabis, którego korzenie sięgają odległych regionów gór Hindu Kush. Odmiana łącząca w sobie wiele zalet, która skutecznie niweluje bóle i wiele dolegliwości zdrowotnych, a o tym już za chwilę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszego Gnomovego specjału, który wykiełkować możemy tylko i wyłącznie w kraju gdzie nie jest to zakazane, lub wprowadzić Nasionko do kolekcjonerskiego klasera.

KUP NASIONA MARIHUANY FAST BLACK DOMINA

Medyczne Przesłanie

Nasza Czarna Domina Półautomatyczna, to Bardzo Szybka Marihuana, o wysoce obecnych walorach Leczniczych. Pomoże w walce z:

- Nudności i wymioty

- Zaburzenia funkcji ruchowych

- Wspiera podczas wychodzenia z ciężkiego uzależniania

- Wycofanie, depresja

- Choroby autoimmunologiczne

- Stany zapalne

- Anoreksja

- Kacheksja nowotworowa

- Jaskra

- Padaczka

- Astma

- Przewlekłe bóle mięśni i stawów

Jaki poziom THC drzemie w Czarnej Dominie F1?

Półautomatyczna Black Domina F1 Feminizowane, to Konopia Indyjska o mocy 18-22% THC.

Lecznicze kwiatostany

Pąki Black Domina F1 cechuje ultra wysoki poziom syropowatej żywicy. Topy są zwarte i mocno zbite, jak przystało na Marihuanę 95% Indica. Kwiaty po czterdziestu dniach lubią nabrać delikatnych odcieni pomarańczu przy aprobacie gęsto poszytych trichomów, nadający biały odcień, jasno-zielonym bobkom.

Jaki efekt wywołuje ten Półautomat?

Silny, odurzający haj, który dosadnie zespoli pacjenta z rekonwalescencyjnym łożem. Jest to 95% przewaga genu Indica, tak więc nie ma mowy tutaj, o szalonym działaniu które wzruszy do działania zastygnięte ciało, a wyluzuje je, odpręży i skutecznie odetnie od natrętnych bóli. Głowa czuje się spokojnie i nienerwowo. Doskonała Marihuana na wieczorny seans filmowy.

Bardzo Szybki Półautomat Medyczny

Feminizowana Black Domina F1, zasuwa do celu z nieokiełznanym wigorem, a u mety jest już po zaledwie 45-50 dniach od pojawienia się białych włosków w kącikach łodyg. Konopia Indyjska jest bardzo prosta w uprawie i ultra odporna na zewnętrzne warunki pogodowe Outdoor. Pomimo sążnistej zbitości topa, pleśń nie ima się naszej porządnie ustabilizowanej genetycznie odmiany.

Jakimi plonami zaskoczy ten Gnomoslavski Półautomat Feminizowany?

Fani czeskich wojaży Indoor, mogą szykować wiadra na 350-450g mega żywicznego, niedyskretnie dającego po nozdrzach suszu. Holenderscy Outdoorowcy, na pole z taczką mogą wyruszyć już we wrześniu po odbiór 700-800 gramów ziółka z jednego wykiełkowanego ziarenka Półautomatycznego.

Zapach i Smak

Jest on typowy dla odmian z silną przewagą genu Indica. Kadzidłowy, haszyszowy, bardzo intensywny zapach mocnej baki. Smak jest ziemisty i kadzidłowy. Dosadny i wyraźny smak dobrej genetyki z regionów Pakistanu. Wobec uprawy Indoor, niezbędny będzie filtr węglowy.

Wzrost

Indoorowe krzaczki tworzą kompaktowe, Indyjskie drzewka dochodzące do 100-150cm. Na zewnątrz (Outdoor) półautomatyczna Black Rose dobrze wtapia się w otoczenie i dorasta zwykle do 180cm.

Odporność

Nasze Półautomatyczne Nasiono Marihuany F1 doskonale odnajduje się w warunkach Outdoor, a ustabilizowany jest tak, aby dobrze znosić ataki grzybów i pajęczych szkodników.

NASIONA KONOPI "GNOMES SEEDS"

Zostaw komentarz

Zaloguj się


Autor: