Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

C99 Odmiana Nasion Marihuany, Cindy 99-Cinderella 99.

Czytane przez 1492, Oct 31, 2019

O czym przeczytasz w tym wpisie:
☺ Czym jest Cinderella99
☺ Dlaczego znikła, i jak się znów pojawiła
☺ Dowiesz się ile czasu kwitnie, jak zabójczo pachnie, oraz ile Ci podaruje.
☺ Przeczytasz o jej niezwykłej mocy oraz niebezpieczeństwach z nią związanych.
☺ Czytanie zajmie Ci około 5 minut. Miłej lektury!

Opis jednej ze starszych odmian Nasion Marihuany, jaką jest nosicielka potężnej mocy "Cinderella 99"

Tłumacząc z języka angielski Cinderella po polsku znaczy Kopciuszek 99. Znana jest również, jako Cindy 99 lub C99.

Dlaczego nasiona Cindy 99 na jakiś czas zniknęły?

Był rok 2002, kiedy bracia Grimm zostali zatrzymani i posadzeni w areszcie. Pierwotne zapasy nasion C99  bardzo szybko się wyczerpały,odmiana nasion c99 stały się niedostępne, aż do ich wskrzeszenia w 2016 r. W ciągu kilkunastu lat, które upłynęły między nimi, C99 stało się bardziej niż popularne - osiągnęło status kultu jako „Święty Graal” marihuany domowej.
Aż ślinka cieknie. Ale wróćmy do historii..

Jak to się stało, że Cinderella wróciła?

Nowo Powstałe rośliny c 99 zostały ponownie wyhodowane oraz przetestowane w 2016 roku i okazały się spełniać oczekiwania najbardziej wybrednych hodowców, koneserów, oraz innych zbieraczy lubiących nasiona marihuany. Dotyczyło to głownie stabilizacji genów. Podczas stabilizacji nowych roślin marihuany, skupiono się głównie na tym żeby z nasion móc poczuć ten sam blogi stan, oraz niezawodność szybkiego fenotypu. Nasiona konopi C99 Feminizowane mają bardzo małą zmienność, ponieważ zostały wyhodowane w celu uzyskania jednolitości - rosną z podobnymi zapachami, długością fazy kwitnienia, siłą, wydajnością oraz strukturą wzrostu. Gotowe pąki wywrą na każdym koneserze ogromne wrażenie. Niewątpliwą sprawą jest to, że każdy pasjonata, każdy zbieracz nasion marihuany na pewno będzie chciał mieć w swoim klaserze odmianę Cindy 99.

Zapach C99, jak pachnie mocna sativa.

Zapach suszu jaki wydziela ta mocna sativa budzi w koneserze mała niepewność, aż sam nie wie, czy powinien podzielić się swoją C99 ze znajomymi. Taka atrakcyjna baczka, może pozostać na bardzo długo w pamięci poczęstowanych. A na pewno każdy gracz zostawi sobie kilka nasion marihuany w lodówce, żeby do niej móc powrócić w dowolnej chwili. Zapach Suszonych owoce marihuany - czyli topów, które są bardzo bogate w terpeny. Zapach jaki wydziela się z soczystych pączków, jest w spectrum od słodkich owoców tropikalnych aż po śmierdzący zgniły ser… Czasami zdarza się mieć wszystkie te zapachy w tym samym jednym topie - smak i aromaty są wysublimowane.

Moc Sativy, co Ci zrobi Cinderella.

Oczywiście, nie brakuje w tej roślinie jej słynnej, bardzo dużej mocy. Nasiona Marihuany C 99 - posiadają druzgocącą wręcz moc. Pobudzające działanie psychoaktywne, uczucie pobudzenia kreatywności, czuć w niej moc wykwintnej, mocnej sativy. Dzięki C99 będziesz miał ochotę na kreatywne zajęcia, odtwarzanie ulubionej muzyki, czy tworzenie sztuki.

Historia o cindy - Tak jak to opowiedział MrSoul:

W 1996 roku odkryłem kilka nasion w zarodku Jacka Herrera, który kupiłem w Holandii, w kawiarni „Sensi Smile” w Amsterdamie. Nie spodziewałem się wiele, ale kiedy je wyhodowałem, jedno z tych nasion pączka Jacka Herrera stworzyło wyjątkową samicę, którą nazywam „Księżniczką”. Miała niszczycielska psychoaktywną żywicę, była niska, zwarta oraz wydzielała niebiański aromat tropikalnych owoców i zgniłego mięsa.

O zapachu, który rozsiewała cinderella99 było niezwykle głośno pod koniec lat 90. Nie był to typowy zapachu skuna. Cindi była Skunem o zapachu słodko - owocowym, który pozostawał w ustach na długi czas. Ktoś przechodzący przez salę wypełniony rośliną z nasion konopi C99 może nie rozpoznać zapachu jako kwiatu konopi, lecz może pomylić te zapach z tropikalnymi kwiatami. Kiedy pocierasz żywicę, zdecydowanie możesz ją powąchać.

Paranoje po Cindi.

Hay jest również bardziej „psychodeliczny” niż „trippy”, w porównaniu do popularnych odmianami konopi takich jak Skunk #1. Zawsze doradzałem przyjaciołom, aby zapalili troszkę mniej, poczekali 10 minut, a potem pomyśleli, czy oby na pewno potrzebują więcej... Łatwo jest przedawkować c99, pobłażanie jej mocy może spowodować bad tripa, przez co owa dama nie będzie miło wspominana. Tu nie ma co rżnąć kozaka, chyba że, chce się potem wspominać ciężkie shizy lub nieustraszone paranoje, bądź inne niekoniecznie chciane stany psychiczne. Ostrożnie więc.
Poszukaj na forach, już nie jeden przesadził.

Rodzice.

Możemy założyć, że matką księżniczki była odmiana nasion marihuany o nazwie Jack Herrer, nie tylko dlatego, że Sensi Smile wydrukowała go na opakowaniu, ale także dlatego, że od tego czasu paliłem zweryfikowanego Jacka Herera. Tak więc ojciec księżniczki jest całkowicie niezidentyfikowaną tajemniczą rośliną - jego pyłek jakoś dostał się do pokoju Sensi. Księżniczka, kazała jej dołączyć dwie siostry z tego samego pączka. Nazwałem je Genius & Café Girl. Były też 3 samce z tych nasion, których niestety nie zachowałem. Geniusz został matką linii Brothers Grimm Apollo, a Café Girl dała nam Rosetta Stone, zaś Księżniczka, oczywiście, stworzyła Kopciuszka99.

Dlaczego Cindi wstała z popiołów.

Chciałem stworzyć odmianę, która pozwoliłaby mi dzielić się Księżniczką z innymi, ale chciałem, aby ten niesamowity „Święty Graal” klonów wewnętrznych, był dostępny dla świata w formie nasion marihuany. Zdecydowałem się użyć techniki zwanej „cubing”, aby otworzyć nasiona C99.

Czas kwitnienia Cindi99.

Nasiona Marihuany C99 potrzebują 56-65 dni 12/12. Pistle rośliny powinny być przedojrzałe, a główki żywicy mętno-mleczne w czasie zbiorów.
Roślina przy wzroście o 30 - 45 centymetrów, będzie miał podczas pełnego kwitnienia około 90-120 centymetrów wysokości.

Kwiatostany mocnej Sativy. Jakie będą?

Spodziewaj się mocno żywicznych, ciasnych pąków, z tropikalnymi owocowymi terpenami. Odpowiednio utwardzony pączek jest lepki i giętki między palcami. Na nosie wyczuwasz zapach Hawaiian Punch, ale z charakterystycznym zapachem ciała. Kiedy go rozświetlisz, ten owocowy smak uderzy Cię najpierw w kubki smakowe, a następnie w funkowy posmak.

C99 jest rośliną szybko kwitnącą, wymagającą dużej ilości światła i składników odżywczych, lubi też dodatkowy wapń. Uprawiamy C99 jako krzewy z wieloma odrostami, pod palikami do wsparcia.
Te nasiona konopi, radzą sobie z rośliny około 170 cm bardzo dobrze również w układzie SOG, lub SCROG. Zbiór to około 130-160 gram z primo pąkami powyżej średniej wydajności."

Pamiętaj, bywa dzika ;)

Haj jest gładki, silny i energiczny. Z drugiej strony może również wywoływać paranoję, w zależności od twojego nastroju i otoczenia.

Tak, po prostu must have w każdej kolekcji!
Kolekcjonersko serdecznie pozdrawiamy, przypominamy też, że internetowy sklep z nasionami Gnoma ma w swojej ofercie nasiona Cindi. Zapraszamy do wzbogacania kolekcji.

Zespół Gnomes Garden.

Zostaw komentarz

Zaloguj się


Autor: