Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Nasiona marihuany Red Mandarine F1 Fast Version-feminizowane, od Sweet Seeds

Czytane przez 953, Mar 18, 2020


Nasiona marihuany Red Mandarine F1 Fast Version-feminizowane, od Sweet Seeds

Oferta tych nasion marihuany, skierowana jest do kolekcjonerów i wielbicieli czerwono-różowych pąków konopi indyjskich. Weselnicy radosnych przeżyć zaznają oddziaływania 45% genu Sativa drzemiącego w ziarenku. Odpowie on za entuzjastyczny, promienny stan dla mózgu, a 65% Indica powiązanej z dużą mocą THC, nawiąże do wygodnego zatopienia pleców w kanapie. Odmiana pod kątem rekreacyjnego smołczenia, kierowana jest do delikatecjuszy, którzy lubią zmierzyć się z mocnym hajem THC na poziomie 20%. Czerwone kwiaty konopne przypominają róże, a podczas wrześniowego słońca czynią cuda wobec oka ogrodnika, w czasie zachodu.

  -->>> KLIKNIJ ABY KUPIĆ TE NASIONA <<<--

 Producent konopnych ziarenek "Sweet Seeds"

Sweet Seeds to producent nasion marihuany, którego sklepy znajdują się w Walencji, w środkowo wschodniej Hiszpanii. Ci konopni pasjonaci czynią coraz to większe postępy w rozwijaniu swoich umiejętności growerskich, które i tak są już na mega wysokim poziomie. Ich pestki zawsze cechuje niesamowity smak, zapach, oraz bogatość kwiata w żywicę pełną terpenów. Ich marihuanowe pestuchy, cechuje zrównoważona genetyka i brak rozczarowania słabymi genami jeśli chodzi, o kiełkowane krzaczki marihuany. Kolekcjonerzy klaserowi, również nie powinni przegapić oferty czerwonego smoka od Sweet Seeds!

 Genetyka Czerwonego Smoka od Sweet Seeds

Na odmianę "Red Mandarine Fast Version" składają się konopie - Tangie x Red Poison Auto F1. Sama odmiana "Tangie" to California Orange x Skunk x Tajemniczy szczep producenta. Red Poison z autofloweringiem, to odmiana marihuany, o mocno czerwonych i fioletowych topach, którą cechuje wysoki poziom THC, oraz krótki czas kwitnienia. Sam "Red Poison Auto" to krzyżówka genów: Green Poison x Hindu Kush.

 Czerwono-fioletowe pąki marihuany Red Mandarine F1 feminizowane

Niesamowity pokaz konopnej natury, to cały siedmiotygodniowy cykl kwitnienia tej ognistej konopi indyjskiej. Dobrze związane pąki, pozostawiające jednak kanaliki dla obiegu powietrza wewnątrz kwiatu, sprzyjać będą warunkom Outdoor, wrześniowej jesieni. Boby mają extremalny poziom kleistej żywicy i świecą w związku ze sromotnym naszpikowaniem trichomami. Topy Red Mandarine F1 feminizowane, cechuje cała paleta nurtujących oko kolorów. Przeważa oczywiście ognista czerwień, aczkolwiek nie zabraknie również ciemnego świecącego fioletu, różu, żółtego, oraz jasnej zieleni.

 Zapach, oraz smak

Aromat tej konopi indyjskiej to słodko-kwaskowa mandarynka, a producent nie boi się wychylić na swojej stronie z tezą, że jest to najbardziej wykwintna ze wszystkich czerwonowłosych odmian konopi, na całym rynku nasion. W smaku wyczujesz geny Skunk'a i mandarynkowe cytrusy, z wyraźną nutą świeżego, niebieskiego drzewka cyprysowego.

 Poziom mocy kannabinoidu THC

Marihuana Red Mandarine Fast Version, to feminizowane nasionka konopi indyjskich, u których moc po wykiełkowaniu nasiona na Czeskiej ziemi, sięga aż 20% THC. Nie mający działania psycho aktywnego kannabidiol CBD, jednak mający on wpływ na działanie kannabinoidu THC, wynosi w topku tej czerwonej marinuany 0,1%.

 Zbiory

Po plony na holenderskiej ziemi możemy udać się bardzo szybko, bo już po 7,8 tygodniach od zakwitu naszej czerwonej konopi indyjskiej. Doczekamy się wtedy zbiorów, które pod słonecznym niebem dochodzą do 350-550g z jednego wykiełkowanego ziarenka cannabis. Wykiełkowawszy pestkę Indoor, skosimy z metrowego poletka 400-500g suszu z konopi. Mowa jest oczywiście, o kiełkowaniu nasion marihuany na terytorium krajów gdzie jest to legalne.

 Ile zejdzie czerwonemu smokowi od Sweet Seeds, do kosy??

Nasionko po otwarciu i zakończeniu wegetacji, wypuści białe żeńskie włoski i od tego momentu do końca pozostanie już tylko 49-56 dni. Plonów Outdoor - możemy spodziewać się już w połowie / na koniec września.

 Wzrost

Roślinki wykiełkowane z tych nasion, są zwykle niskie. Indoor rosną do 130cm wzrostu, jednak niektóre mogą próbować mocniej się wybijać, co trzeba wziąć pod uwagę przy zabawie w pomieszczeniu. Outdoor, rośliny dorastają na wysokość ponad 2 metrów, a krzaczek przypomina choinkę.

 Jak trudna w uprawie jest marihuana Red Mandarine F1 ??

Konopia wykiełkowana z nasionek, od początku do końca nie przysporzy łamigłówek rolnikowi, który zadba jedynie o dostateczną ilość słońca, jedzonko i wodę. Należy uważać w przypadku stosowania do uprawy tych nasion - nawozów mineralnych, by nie popalić kwintesencji tej rośliny jaką jest gęsta żywica, bogata w dobroczynne terpeny, odpowiadające za walory smakowe i zapachowe.

 Czerwona odmiana marihuany "Red Mandarine" jest bardzo odporna

Nie podda się przebrzydłej pleśni, oraz bezstresowo stawi czoło atakom szkodników. Jest to stabilna, silna genetycznie odmiana konopi, która doskonale sprawdzi się we wrześniowych warunkach Outdoor, pod Czeską chmurką. Kwiaty bardzo dobrze cyrkulują powietrze wewnątrz topa, tak więc pleśń nie ma szans z odpornością genetyczną, oraz szybkością od zakwitu do ścinki tej konopi indyjskiej.

 Liście

W okresie wegetacji ta cannabis lubi produkować bardziej indyjkowe liście, podobne do kasztanowca. W okresie kwitnienia wypuszcza dobrze przepuszczające światło, dłuższe palczaste wiatraki. Liście przytopowe są zawsze zielone i raczej nie zabarwiają się na fiolet, lub jakikolwiek inny kolor.

  -->>> WSZYSTKIE NASIONA "SWEET SEEDS" <<<-- span="">

Zostaw komentarz

Zaloguj się