Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 Pozdrawiam Gnomes Garden!

Nasiona marihuany Sugar Black Rose Fast Version feminizowane, od Delicious Seeds

Czytane przez 449, Mar 15, 2020


Nasiona marihuany Sugar Black Rose Fast Version feminizowane, od Delicious Seeds

Gdy Delicious Seeds, pisze na swojej stronie, o tym że Sugar Black Rose to najsmaczniejsza odmiana jaką udało im się wykreować, to musi być grubo. Producent nasionek konopi słynie na całym globie z niesłychanych walorów smakowych, prezentowanych przez siebie odmian. Niesamowity pokaz podążającej ku niebu konopi indyjskiej, która w zgodzie z dłońmi i sercem człowieka, tworzą niesamowicie pyszne, żywiczne pąki. Te półautomatyczne nasionka to trzecia pozycja naszego "TOP 10 nasion Fast Version feminizowanych" i niesłychanie szybka marihuana do ścinki gotowa, po zaledwie 45 dniach kwitnienia. Wasze kubki smakowe mogę już szykować się na cukierasy od Delicios Seeds, których wspaniałemu smakowi nie dorównują inni producenci pestek cannabis.

    -->>> KLIKNIJ ABY KUPIĆ TE NASIONA <<<--

 Smak i Zapach!

Nie może być inaczej. Zawsze gdy opisuję dla Was Drodzy Widzowie, odmiany konopi ze stajni Delicious Seeds, zaczynam od wrażeń organoleptycznych, za którymi z ciekawością węszą nasze zmysły. Sugar Black Rose Fast Version feminizowane, to przepyszna marihuana o słodkim, owocowym smaku pomarańcza. Twoje podniebienie wyczuje także słodziutkie winogrona i kwiaty w rozkwicie, z nalotem Skunkowego smrodku dobrej baki. Wydychając dym z ust, wyczujemy także coś pikantnego.

 Genetyka tej marihuany

Critical Mass x Ruderalis x Black Domina (oryginalny szczep matki z 1998 roku). Producent mówi na swojej stronie, iż ta odmiana Sugar Black Rose jest najlepszym przykładem fenotypu Domina. W nasionku, o którym właśnie czytasz drzemie 80% genu Indica i 20% Sativa.

 Ultra szybka kosa

Nasionka feminizowane tej półautomatycznej odmiany, po wydostaniu z klasera w Czeskiej zagrodzie, kwitną do ścinki jedynie 45 dni. Czyni to naszą Sugar Black Rose, jedną z najszybszych Fastów konopi indyjskich. Roślinki nie marudzą i są bardzo dobre dla początkujących. W mniej niż 7 tygodni kwitnienia, skosimy z naszego poletka niesamowite boby o cytrynowym smaku leśnego winogrona.

 Bardzo dużo THC

To nasionko feminizowane, to 80% przewaga genu Indica, a ekstremalny poziom nasycenia THC, potrafi zwalić z nóg rosłego prehistorycznego woła. 25%. Aż tyle wynosi poziom tego kannabinoidu w nasionku. Bardzo silna odmiana, do której rekreacyjnie należy podejść z lekkim dystansem na spróbowanie, jeśli nie miało się do czynienia z konopiami, o ćwierć set procentowej mocy THC.

 Haj

Silne odurzenie bardzo odczuwalne na całym ciele. Odmiana Sugar Black Rose, stosowana jest jako medyczny środek na problemy ze snem, niesie pomoc w oderwaniu się od uporczywych bóli mięśni i stawów. Bardzo mocno odurzająca marihuana, która pozwala odpłynąć, aczkolwiek amatorom konopnych dymów polecam odmiany Merry Jane, o dwukrotnie niższym poziomie tego kannabinoidu. 20% genu Sativa obecnego w nasionku, da się we znaki doświadczonym lotnikom jako dopełnienie szerokim uśmiechem, do głębokiego mocnego haju typowego dla odmian konopi z rodziny Indica.

 Bycze plony

Outdoor'owcy muszą szykować taczki, by podjechać na spota, zaledwie po 45 dniach od zakwitu tej półautomatycznej cannabis. Plony bowiem sięgają tutaj zenitu i dochodzą do 1 kilograma konopnego suszu, z jednego wykiełkowanego nasionka w holenderskich chaszczach. W pomieszczeniu (Indoor), ta odmiana również nie zawiedzie, natomiast trzeba liczyć się z okiełznaniem jej wzrostu. 500-550g/m2. Tyle wykosimy po 45 dniach kwitnienia w Czeskiej chacie.

 Extremalny poziom żywicy

Wystarczy zerknąć na necie, jak niesamowicie prezentują się oblane słodką żywicą topy Sugar Black Rose. Kwiaty są miejscami aż białe od naszpikowania trichomami. Niekiedy lubią one w ostatnich momentach kwitnienia podlecieć fioletem. Mega kleista odmiana topów, gdy opuszki spotkają się z jej długi kwiatem.

 Kwiaty i liście

Łodygi zalepione są lepkim kwiatem na długości większej niż 50cm. Ta cannabis produkuje długie, skunkowo-słodko pachnące boby, które są ciężkie od poziomu syropowatej żywicy. Liście wiatrakowe na początku są typowe dla rodziny cannabis Indica, jednak później robią się bardziej palczaste i świetnie przepuszczają promienie słoneczne.

 Wzrost

Roślinka nie jest kilkumetrową brzozą jak chociażby odmiana Durban Poison i zwykle tworzy krągłe, rozłożyste drzewko przypominające choinkę. Zwykle mierzy 130-220cm. Ta marihuana jest bardzo obfita w liczne gałęzie boczne. Jest to dosyć dyskretna cannabis, którą spokojnie można dobrze ukryć przed kradziejami.

 Łatwość uprawy

Wydaje się, że skoro Sugar Black Rose Fast Version feminizowane, daje sowite plony, bardzo szybkie plony, niesamowity smak i extremalny poziom THC, nie ma już tutaj miejsca by wypełnić ten balon, o kolejne walory. Jednak ta marihuana zaskakuje kolekcjonera do samego końca i do tego wszystkiego jest jeszcze bardzo prosta w uprawie. Nie sprawi problemu początkującym i cechuje ją wysoka odporność na szkodniki i wrogą pleśń. Pąki są zbite i extremalnie żywiczne, jednak genetycznie stworzone tak, aby dobrze znosić początek Czeskiej jesieni.

 Zwycięzca wielu konopnych zawodów

Opisywana przeze mnie odmiana była na podium aż 40 razy. Głównie dotyczyło to imprez konopnych na terenie Hiszpanii, Włoch, Holandii i krajów Ameryki Łacińskiej.

  -->>> WSZYSTKIE NASIONA "DELICIOUS SEEDS" <<<--

Zostaw komentarz

Zaloguj się