Potrzebujesz Pomocy Napisz do nas ! lub zadzwoń 669344079 !

Nasiona marihuany BlueBerry Automatic Feminizowane, od Speed Seeds

Czytane przez 1201, Mar 11, 2020


Nasiona marihuany BlueBerry Automatic Feminizowane, od SpeedSeeds

Zapraszam Szanowne Konopne Grono, do zapoznania się z piątą odsłoną świetnych i tanich, feminizowanych nasion marihuany z autofloweringiem. Połowiczność naszej TOP 10 zamykają - genialnie ustabilizowane geny, od Ziomali ze SpeedSeeds i ich Autokwitnąca Blueberry. Jest to mega dobry producent nasion konopi, których cena jest o wiele niższa niż innych, aczkolwiek pasja i praca z jaką wytłaczają oni w swoje pesteczki, zasługuje na ogromne uznanie. Nasionka ze stajni SpeedSeeds cechuje bardzo dobra jakość i stabilność zamawianej od nich odmiany. Jest to bardzo porządna marka, mniej znana niż wieloletnie promowane, potężne marki dystrybutorskie nasion marihuany. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z genetyką i wszelkimi szczegółami odnośnie pysznej, jagodowej odmiany z autofloweringiem - BlueBerry feminizowane.

  -->>> Kliknij, aby kupić nasiona BLUEBERRY AUTOMATIC <<<--

 Ile THC, ma w sobie jagodowa BlueBerry Autoflower??

Poziom jest bardzo dżentelmeński i wynosi 17% THC. To nasionko nie wyrwie więc głowy naszej papudze, a dostatecznie mocno ją odurzy i wyluzuje pospinane pióra.

 Zapach i smak

Niesłusznie rozpocząłem opowieść od mocy THC, zawartej w nasieniu. Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że największymi atutami BlueBerry Auto, są słodki smak i owocowy zapach. Najmocniej wyczujesz borówkę amerykańską, oraz całą paletę owocowych nutek od żurawiny, po winogronowy posmak świeżego cytruska. Zapach jest bardzo podobny, aczkolwiek z Afghańskimi symptomami, ponieważ pradziadowie BlueBerry to właśnie Afgańczycy. Sama roślinka nie pachnie ostro, aczkolwiek nie radzę kiełkować nasionek marihuany w Czeskim boxie, gdzie nie współdziała z wentylatorem wyciągającym - dobry filtr węglowy. Propozycja tych pestek od SpeedSeeds, skierowana jest do smakoszy konopi indyjskich i osób ceniących sobie porządne walory organoleptyczne samej marihuany.

 Jaki haj wywoła rozgryzienie pestki przez mojego papugensa?

Waszą papużkę Merry i jej bliźniaczą siostrę Jane, owładnie mega relaksujący, przyjazny i nie ostry, nie szarpiący stan odprężenia całego ciała. Ta autozakwitająca konopia indyjska to hybryda z delikatną przewagą genu Indica, oraz wmieszanym w całą historię automatycznie kwitnącym "Ruderalis". Blueberry doskonała jest do popalawy w gronie holenderskich znajomych i śmiechowych rozmów. Nie wprowadza zamotania i harmidru pod kopułą, a haj jest przyjemny i bardzo pokrzepiający. Rozluźnienie i poczucie lekkości ciała + kreatywna chęć do robienia czegoś, co sprawia nam przyjemność. Świetna odmiana to holenderskich igraszek łóżkowych.

 Ile zajmie tej marihuanie, od wykiełkowania nasionka do zbiorów??

Producent, oraz sklepy z nasionkami konopi, sugerują że ścinka nastąpi nawet już po 45 dniach od wykiełkowania pestki. Nie oszukujmy się drodzy słuchacze. Marketingowo oparte są te dane, o cannabis która najszybciej doszła spośród setek konopi, w warunkach hydroponicznych, czyli uprawie bezglebowej. Żaden automat nie dojdzie Państwu w Czeskim polu w 45 dni. Myślę, że po 60-65 dniach spokojnie znajdą się marihuanki z Waszego poletka automatów BlueBerry, o 100% mlecznych trichomach, do których można podjeżdżać z taczką na zbiory. W każdym razie, jest to ultra szybki i tani automat, o niesamowitych walorach smakowych.

 Genetyka BlueBerry Autoflowering Feminizowane

Canada x Blueberry. We wcześniejszym miocie Canada została skrzyżowana z automatycznie zakwitającym Ruderalis. A gdy mocno zagłębisz się w konopne drzewo genealogiczne tej jagodowej cannabis, odnajdziesz tam takich pradziadów jak: Afghani, Chocolate Thai, czy Purple Thai.

 Jakie plony zdejmę z jednego wykiełkowanego nasiona BlueBerry Auto?

Plony są bardzo przystępne, a należy przypomnieć że Szanowna Blueberry nie należy do konopnych lasek, napuszonych jak dwulitrówka od Coca-Coli. Odmiana ma swój styl pod względem kwiatów jak i wyglądu całej roślinki. Nie rozkrzacza się ona tak mocno i nie produkuje tyle odnóg co inne marihuanki, ale nadrabia gracją i wykwintnym zapachem słodkich borówek amerykańskich. Indoor w Czeskiej piwnicy, zdejmiemy z krzaczka 400-450g konopnego suszu. Outdoor, pod chmurką wykosimy z jednej pestki 60-70 gramów, przyjaznego duszy ziółka.

 Bardzo dyskretna konopia na Outdoor!

Po przez swój karzełkowaty wzrost, konopia indyjska BlueBerry Autoflower, jest niezwykle skuteczna w walce ze złodziejami, grzybiarzami i paralotniarzami. Dorasta ona zwykle do 60cm wzrostu i niesamowicie kryje się w gąszczu, nieopodal bagnistej delty holenderskich rzek: Renu i Mozy. Liście wiatrakowe są typowe dla hybrydy Indica/Sativa/Ruderalis i przepuszczają bardzo dużo światła, w stronę pozaklejanych żywicą łodyg jagodzianki BlueBerry.

 Autozakwitająca BlueBerry, to marihuana bardzo prosta w uprawie

Każda z naszych Gnomowskich TOP 10, jest dostosowana przez nas tak, aby nowoprzybyli bracia konopni, odnaleźli w niej bezproblemowe, dobrze plonujące i szybkie odmiany auto, odporne na pleśń i szkodnika. Nasza BlueBerry to konopna dama, która nie lubi zapychać brzucha pączkami. Jest raczej delikatnym niejadkiem, aczkolwiek zdarzy się bardziej żarłoczne pheno. Należy uważać z nawozami, bo ta konopia to wykwintna smakoszka i lubi podjeść organicznej zupki, od firmy Bio Tabs. Życie buszujące pośród gleby i perlitu, zawiązujące symbiozę z korzeniem przyczyni się do nie zepsucia chemicznymi nawozami - terpenów, które są przecież lotnymi, silnie zapachowymi substancjami, odpowiadającymi w marihuanie za jakość smaku, oraz zapachu topów. ----->>> Co to są terpeny? 

  -->>> WSZYSTKIE NASIONA "SPEED SEEDS" <<<--

Zostaw komentarz

Zaloguj się